Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 29 kwietnia 2013

,,Internat” (2011)

Gdy tylko zauważyłam opis tego filmu wiedziałam, że będę chciała go obejrzeć i że nie będę czuła się zawiedziona po jego zakończeniu. Czy tak rzeczywiście było?

,, Pełna erotycznego napięcia opowieść o narodzinach kobiecej zmysłowości i strachu przed namiętną siłą, która kusi, zniewala i podstępnie pozbawia życia młode mieszkanki angielskiego internatu.”

Taki opis spowodował, że chciałam ten film obejrzeć w tempie natychmiastowym, jednak nie było to możliwe.

Do internatu wprowadziła się nowa lokatorka, Ernessa ( Lily Cole). Zaprzyjaźniła się z Lucy(Sarah Gadon), której najlepszą koleżanką była wcześniej Rebecca( Sarah Bolger). Ta ostatnia czuła, że pojawienie się nowej uczennicy przyniesie wiele zła. Nikt jednak nie chciał jej posłuchać. Z czasem w internacie zaczęły dziać się dziwne różne rzeczy. Czy miały związek z pojawieniem się Rebecci?

Przyznam szczerze, że dobrze, że przed rozpoczęciem seansu nie przeczytałam tekstu z okładki, gdyż wtedy czułabym się wielce zawiedziona. Zostało tam prawie wszystko zdradzone! Dlatego najpierw radzę obejrzeć film, a potem ewentualnie przeczytać.

W ekranizacji nie ma może zbyt wiele akcji, jednak obejrzałam ją z przyjemnością. Nie działo się zbyt wiele, wątki nie były zbyt skomplikowane. Doskonała pozycja na leniwy wieczór.

Tym razem także urządziłyśmy sobie wieczór filmowy, który spędziłyśmy z przyjemnością. Film bardzo nam się podobał i w przyszłości z pewnością obejrzymy go jeszcze nie raz.

Dobór aktorów także znakomity. Wszystkie postaci doskonale wcieliły się w swoje role, wspaniale! Scen erotycznych nie było za wiele. Akcja skupiła się raczej na tajemnicy Rebecci.

,,Internat” to pozycja, która powinna spodobać się miłośnikom historii z dreszczykiem owianych wątkiem tajemniczości.

Moja ocena: 8/10
Za egzemplarz DVD dziękuję 5 komentarzy:

  1. Zapowiada się ciekawie, już wiem co będę niedługo oglądać c;

    OdpowiedzUsuń
  2. dawno nie oglądałam nic w takim stylu, jak mi się uda to na pewno się skusze, zwłaszcza, że lubię się czasami bać ;-)

    OdpowiedzUsuń