Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 19 kwietnia 2013

,,Pensjonat wśród róż" Debbie Macomber

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie
Data wydania: 2013
Format : Książka
Ilość stron: 336
Półka: posiadam
Do kupienia: GandalfMerlinWydawnictwo Literackie
Z twórczością Debbie Macomber zetknęłam się nie po raz pierwszy. Kilka miesięcy temu przeczytałam jedną z jej powieści i przepadłam bez reszty, dlatego też, gdy na polskim rynku miał ukazać się ,,Pensjonat wśród róż” wiedziałam, że nie pozostanę obojętna.

Główna bohaterka, Jo Marie Rose, po śmierci ukochanego męża Paula, którego straciła podczas jego udziału na misji, postanowiła zmienić swoje życie… Przyjaciele radzili jej, żeby nie podejmowała żadnych kroków, jednak ona po kilku miesiącach była zdecydowana – musi wyjechać. Dlatego gdy ukazała się oferta sprzedaży pensjonatu w Cedar Cove nie wahała się ani chwili.

Jej pierwszymi gośćmi byli Josh i Abby, dwoje obcych sobie ludzi, którzy przyjechali do miasteczka, aby leczyć swoje dawne rany. Czy mężczyzna zdążył pogodzić się z ojczymem, do którego miał od dawna żal? Czy kobieta po kilkunastu latach wybaczyła swoje błędy z przeszłości? Przekonajcie się sami !

Debbie Macomber to autorka przeszło 150 romansów i powieści kobiecych. Sprzedała 170 milionów egzemplarzy swoich książek na całym świecie. Wiele z nich doczekało się adaptacji filmowych. Debbie Macomber zdobyła nagrody dla autorów romansów, a jej powieści regularnie pojawiają się na listach bestsellerów.

,,Pensjonat wśród róż” to kolejna ciepła opowieść, która wyszła spod pióra tej znanej chyba każdemu czytelnikowi pisarki. Debbie Macomber stworzyła bohaterów, którymi mógłby być każdy z nas, ktoś mający problemy, nierozwiązane problemy z przeszłości, czy sytuacje, w których powiedziało się o jedno słowo za dużo i nie było czasu tego naprawić.

Jo Marie to kobieta, której świat po śmierci męża, którego poznała stosunkowo późno, się zawalił. Postanowiła wyjechać, a w nowym miejscu czekało ją wiele miłych sytuacji. Nie zabrakło również przykrych incydentów. Poznała także pana ,,złotą rączkę” Marka, który wydawal się odludkiem, czy tak było w rzeczywistości, a może to tylko pozory?

Podsumowując, z tą powieścią spędziłam kilka miłych godzin. Już po kilku stronach porwała mnie w wir wydarzeń i nie wypuściła dopóki nie przeczytałam ostatniej strony. Cieszę się, że takie książki ukazują się na polskim rynku. Gorąco polecam wszystkim miłośnikom literatury kobiecej i obyczajowej, którzy momentami lubią się wzruszać. Ja niejednokrotnie miałam łzy w oczach, co nie zdarza mi się często. Oznacza to, że powieść napisana przez Debbie Macomber jest jedyna w swoim rodzaju i niesamowita !

Moja ocena : 10/10

Za egzemplarz książki do recenzji dziękujęBrak komentarzy:

Prześlij komentarz