Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 19 kwietnia 2013

,,Czworaczki” Anna Nunek

Wydawnictwo: WFW
Data wydania: 2013
Format : Książka
Ilość stron: 72
Półka: posiadam
Do kupienia: WFW, Merlin , Gandalf
Czterech identycznych mężczyzn związanych z 4 studentkami, a w dodatku przyjaciółkami? Czy takie rzeczy mogły się zdarzyć? W tej książce na pewno ! Autorka stworzyła niepowtarzalną opowieść o tworzeniu… no właśnie kogo?

Julka, Dominika, zwana Miką, Judyta i Lena były studentkami. Gdy do jednej z nich miał przyjść na korepetycje chłopak nie było w tym nic dziwnego. Gdy jednak Julka zauważyła, że wszystkie dziewczyny spotykają się z jednym chłopakiem, w dodatku zatajając przed resztą prawdę, postanowiła coś z tym zrobić. Prawda okazała się zupełnie inna, niż sądziła. Każda z dziewczyn spotykała się z innym chłopakiem. Okazało się, że prawdopodobnie we Włoszech żył jeszcze 4 identyczny bohater. Rozpoczęła się niezwykła podróż, obfitująca w coraz ciekawsze wydarzenia…

Książka wciągnęła mnie już od pierwszych stron. Szczególnie zaintrygował mnie sam tytuł. Na początku sądziłam, że to studentki miały być identyczne, jednak okazało się, że miało być zupełnie inaczej. Mężczyźni byli niemal że identyczni, choć nie byli ze sobą spokrewnieni. Pewne zdarzenia wskazywały jednak na to, że za sprawą tajemniczego doktora mogli mieć ze sobą wiele wspólnego…

Pozycja skończyła się w bardzo ciekawy sposób, autorka zostawiła sobie furtkę do stworzenia II części powieści. Mam nadzieję, że tak się stanie, gdyż bardzo spodobał mi się styl pisarki i mam ochotę na więcej.

Powieść nie jest za gruba, jednak przeczytałam ją z zapartym tchem. Co chwilę ujawniały się nowe fakty, akcja toczyła się w szybkim tempie, nie było przydługich, nudnych opisów. Całość bardzo mi się spodobała.
,,Czworaczki” to pozycja raczej dla nastolatków, z pewnością nie będziecie czuli się zawiedzieni po jej zakończeniu!

Moja ocena : 9/10

Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu2 komentarze:

  1. niby nie dla mnie, ale jak tak wysoko oceniasz to może się skusze jak wpadnie mi w łapy

    OdpowiedzUsuń