Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 3 kwietnia 2013

,,Pustka Pandory” Agnieszka Chęćka

Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 2013
Format : Książka
Ilość stron: 270
Półka: posiadam
Do kupienia: Gandalf, Zaczytani, Merlin


O autorce nigdy wcześniej nie słyszałam, jednak ze względu na to, że bardzo lubię thrillery postanowiłam zapoznać się z tą pozycją. Po zachęcającym opisie z okładki spodziewałam się wartej uwagi powieści. Być może moje za duże wymagania wobec tej książki sprawiły, że nie czułam się usatysfakcjonowana do końca. Ale przekonajcie się sami… !

Amelia, studentka historii, przeprowadziła się do Gdańska, gdzie niespodziewanie pod jej nowy adres trafiła nietypowa koperta. Dlaczego? Zawierała ona informacje o nierozwiązanym zabójstwie sprzed kilku miesięcy. Znajdował się tam także adres biura detektywistyczna, pod który dziewczyna postanowiła się udać. Detektyw, Karol, był dość sceptycznie nastawiony do całej sprawy. Czy jednak dał się namówić na to, aby brał udział w rozwiązaniu zagadki?

Po książkę sięgnęłam z wielkim zainteresowaniem, które jednak dość szybko minęło. Początek zapowiadał się dość obiecująco, jednak rozwinięcie pozostawiało, moim zdaniem, wiele do życzenia. Duży plus za zakończenie, które było doprawdy ekscytujące!

Kryminałów przeczytałam w życiu naprawdę dużo, gdyż jest to jeden z moich ulubionych gatunków literackich. Po tej pozycji spodziewałam się czegoś zupełnie innego. Akcja nie toczyła się zbyt szybko. Z przykrością muszę stwierdzić, ale książka nie wniosła zbyt wiele do mojego życia.

Akcja powieści toczyła się w Gdańsku, byłam tam tylko raz w życiu. Być może ta powieść spodoba się osobom mieszkającym tam na co dzień, miejsce opisywanych zdarzeń będzie bliższe i bardziej namacalne.
Nigdy wcześniej nie czytałam niczego Pani Agnieszki Chęćki, jednak nie jestem przekonana, czy sięgnąć w przyszłości po inną pozycję tej autorki. Na plus z pewnością działa to, że wszystko zostało opisane prostym językiem.

,,Pustka Pandory” to kryminał, który być może spodoba się osobom zaczynającym lubować się w tym kryminale. Nie mogę podjąć decyzji za każdego czytelnika. Warto samemu przeczytać i się przekonać !

Moja ocena : 6/10


Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwuKsiążka została przeczytana w ramach wyzwania Trójka E-Pik - kryminał pisany kobiecą rękąBrak komentarzy:

Prześlij komentarz