Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 20 kwietnia 2013

,,Zamaskowany” Monika Kołodziej

Wydawnictwo: WFW
Data wydania: 2013
Format : Książka
Ilość stron: 190
Półka: posiadam
Do kupienia: WFW, Gandalf , Merlin
Autorką książki jest 20-letnia mieszkanka Sosnowca, studentka geologii. ,,Zamaskowany” to powieść z gatunku fantastyki, w której zaczytuje się od dawna. Ta pozycja jest jej debiutem literackim, jednak w przyszłości chciałaby wydać także jego kontynuację.


Nathan i Aino byli rodzeństwem. Dziewczyna sądziła, że jej brat zaginął, nie miała o nim żadnych wieści. Dlatego, gdy usłyszała rozmowę o bohaterze postanowiła udać się za rozmówcami. Niestety, została zauważona, a zarazem obezwładniona i zaprowadzona do mieszkania. Dopiero po czasie bohaterowie zorientowali się, że Aino była siostrą Nathana, którą mieli chronić. Wróciła także Kiren, która nie wiedziała wszystkiego o działaniu runów. Miały one magiczną moc. Gdyby się z nimi przegrało stawało się bestią. Czy ktoś zdecydowałby się na taką walkę?


Szczerze przyznam, że w książce zainteresował mnie tylko opis. Fabuła była za żywa, wątki zmieniły się za szybko. Jeszcze nie zdążyłam przywyknąć do jednego zdarzenia, a już pojawiało się kilka kolejnych. Podobnie było z bohaterami. Było ich zdecydowanie za dużo, nie mogłam się zorientować w kontaktach między nimi. Co chwilę pojawiały się nowe postacie. Nie zostało objaśnione, co łączy poszczególnych bohaterów.


Czytanie tej książki było dla mnie męczące ze względu na mnogość wątków i bohaterów. Język mimo wszystko był prosty. Gdyby wątki zostały bardziej rozwijane pozycja z pewnością bardziej by mi się podobała. Moim zdaniem akcja po prostu toczyła się za szybko, co nie znaczy, że innym czytelnikom nie spodoba się ten zabieg.Mimo wszystko debiut uważam za udany, w końcu nie każdy z nas w wieku 20 lat decyduje się na wydanie własnej książki! Jeżeli tylko ukaże się jej kontynuacja spojrzę, czy styl autorki się zmienił. Jeśli akcja będzie toczyła się wolniej – z przyjemnością ją przeczytam.Pozycja pod względem gatunku, jak najbardziej udana. Runy to coś o czym miłośnik fantastyki z przyjemnością poczyta.,,Zamaskowany” to dobra pozycja dla tych, którzy lubią szybką akcję i mnogość wątków, w tej książce wiele będzie się działo!


Moja ocena : 7/10

Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwuKsiążka została przeczytana w ramach wyzwania


8 komentarzy:

 1. Co zobaczę nowy post, zastanawiam się, kiedy Ty kobieto masz czas na czytanie tych wszystkich książek :) Zazdroszczę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niektóre są z początku miesiąca/końca poprzedniego jeszcze:)

   Usuń
 2. Szkoda że nie polecasz bo książka ciekawie się zapowiada...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moim zdaniem za dużo wątków i bohaterów, ale co kto lubi ;)

   Usuń
 3. Recenzja dodana do wyzwania :)
  pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Mi bardzo okładka się podoba :)

  OdpowiedzUsuń