Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 21 maja 2013

20% rabat na całą ofertę wydawnictwa Siedmioróg ;)

Witajcie,

jak już pewnie zauważyliście od kilku dni na notkami znajduje się banarek przekierowywujący do sklepu SiedmioroguRazem z Wydawcą przygotowaliśmy specjalną ofertę dla czytelników Book and Cooking. Wpisując bowiem kod promocyjny booksandcooking otrzymacie 20% rabat. Prawda, że fajnie? ;)


Następnie klikamy przycisk przelicz ;) Mam dla Was jeszcze jedną niespodziankę - gdy liczba fanów na Fb wybije 500 osób możecie spodziewać się fajnego konkursu !

Zapraszam do zakupów. Siedmioróg ma świetne książeczki dla dzieci, niedługo przekonają się o tym toruńskie bloggerki, a także na blogu pojawią się recenzje ich książeczek. Ja np. znalazłam w ofercie ,,Wojnę i pokój" Tołstoja za jedyne 10 zł, więc już zacieram łapki.

A już w sobotę wybieram się na zamknięte spotkanie bloggerek toruńskich. Oczywiście nie zabraknie także relacji ze spotkania !

6 komentarzy: