wtorek, 18 czerwca 2013

Nowość - Biblia z soczewką !BIBLIA, którą W KOŃCU możesz czytać!

Do ekskluzywnego wydania BIBLII – zawierającej 121 biblijnych ilustracji Gustave’a Doré – została dodana soczewka powiększająca ułatwiająca lekturę. Soczewka mieści się pod okładką Biblii, jest lekka, wygodna w użyciu i niezastąpiona dla Czytelników mających problemy ze wzrokiem.
Przekład – dokonany przez jednego tłumacza księdza biskupa Kazimierza Romaniuka w ciągu 35 lat - wyróżnia duża komunikatywność języka oraz ekumeniczny charakter.
Wartością duchową tego wydania jest także to, że zawiera ono osobiste błogosławieństwo Jana Pawła II dla Czytelników, którzy z Rodzinami czytają Pismo Święte.

Specjalne strony przeznaczone na zapisywanie rodzinnych wydarzeń sprawiają, że BIBLIA ta może stać się kroniką rodzinną i gościć w rodzinach przez pokolenia.

Bogato zdobiona twarda okładka, złoty ornament, ozdobny grzbiet i złota wstążka, soczewka, a także stosunkowo niska cena – to dodatkowe atuty tego wydania. 

Biblia - PISMO ŚWIĘTE STAREGO I NOWEGO TESTAMENTU z soczewką
tłumaczenie ks. biskup Kazimierz Romaniuk
Wydawnictwo M


Zapraszam do zakupów - KLIK . Ja z pewnością sama się skuszę, taka Biblia to doskonały prezent na ślub, a dzięki powiększeniu będzie również doskonały dla starszej osoby !

6 komentarzy:

 1. Nie, nie, i jeszcze raz nie. Gadżet może i zasługuje na chwilę uwagi, ale od tej książki trzymam się jak najdalej. No, ale to nie jest ani miejsce ani czas na moje dywagacje na jej temat ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale soczewkę można użyć do czytania innych ksiąg ;)

   Usuń
 2. bardzo przydatny gadżet; mój dziadek jak dotąd operuje lupą przy niektórych tekstach :D

  OdpowiedzUsuń