środa, 19 czerwca 2013

NOWOŚĆ ,,Koniec z cukrzycą i otyłością"


Już 19 czerwca na rynku polskim ukaże się bestsellerowa książka dr Marka Hymana „Koniec z cukrzycą i otyłością”.


Autor Odkrywa 8 sposobów na wygranie z cukrzycą.


Z książki czytelnik będzie mógł, między innymi, dowiedzieć się jakie są rzeczywiste przyczyny cukrzyco-otyłości, pozna siedem mitów o otyłości i cukrzycy, które każą nam chorować. W jednym z rozdziałów przeczyta o nałogu jedzenia i naprawie chemii swojego mózgu. Dr Hyman porusza także temat jak nas zabijają wielkie koncerny rolnicze, spożywcze i farmaceutyczne, co zrobić aby wyregulować hormony, zredukować stany zapalne, poprawić trawienie, zmaksymalizować odtruwanie, spotęgować metabolizm energetyczny oraz wyciszyć umysł. W książce pokazane jest jak ważnym elementem naszego życia jest żywność oraz życie pełne odprężenia.


Wskazówki, jakich udzielił dr Hyman są wystarczające by rozpocząć i przeprowadzić skutecznie program „Koniec z cukrzycą i otyłością”. Dopełnieniem jest sześciotygodniowy plan posiłków oraz przepisy. Przepisy można stosować w dowolnym dniu programu, niemniej dla ułatwienia książka zawiera również dzienne jadłospisy, które mają ułatwić i urozmaicić program.


Program Dr Hymana, oparty jest na badaniach naukowych, ma na celu przywrócenie prawidłowych poziomów insuliny i glukozy we krwi.6 komentarzy: