Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 6 czerwca 2013

Rozwiązanie konkursu z okazji 500 fanów na Fb ;)


Pytanie niby proste, a jednak trudne, jak się okazało :

Dlaczego to ja powinnam/powinienem wygrać tą książkę? Dlaczego ludzie się odchudzają?

Zwycięzcą zostaje autorka wypowiedzi:


Powinnam wybrać te książkę, ponieważ noszę rozmiar 44, a chcę nosić 40. Kiedyś udało mi się zrzucić 18 kilogramów i uzyskać właśnie ów wymarzony 40 rozmiar, ale odrzuciłam prawie całkowicie węglowodany, byłam wiecznie śpiąca i apatyczna. Wiem, że wystarczy jeść mniej, żeby wyglądać lepiej. Ale jak to zrobić, jeśli zajada się smutek, gniew i wszelkie złe emocje? Jak odrzucić słodycze, skoro są tanie i łatwo dostępne. Jak wieczorem nie skubnąć orzeszków albo paluszków, jeśli zawsze się jakiś znajdzie. Jak się odprężyć bez jedzenia?! Pomocy!!!

Ludzie odchudzają się, żeby ładnie wyglądać i być zdrowym. Ja chcę schudnąć, żeby swobodnie ubierać się i poruszać,a nie myśleć o tym czy oby na pewno stanik nie wciska mi się pod fałdkę, czy na pewno zakryłam oponkę na brzuchu i czy przy podniesieniu ręki nie ukażę światu tłuszczu mego.

Serdecznie gratuluję i proszę o podanie danych do wysyłki na email bookandcooking@gmail.com


8 komentarzy:

 1. Pozostaje mi pogratulować zwyciężczyni i życzyć jej wytrwałości w dążeniu do uzyskania wymarzonej sylwetki.

  OdpowiedzUsuń
 2. DZIĘKUJĘ!!!!!!!!!!!!!!! Jak z nieba spadła, od dwóch miesięcy łykam hormony i znów przytyłam parę kilo, jeszcze się mieszczę w cichy, ale tylko w tę większą połowę :-/ Bardzo mocno dziękuję!!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze raz gratuluję i mam nadzieję, że się przyda:)

   Usuń
 3. Przyda się na pewno, wszelkie działania rozpoczynam od czytania, zanim rzuciłam palenie przeczytałam książę "Jak rzucić palenie" zanim napisałam pracę magisterską przeczytałam poradnik jak pisać pracę itd. No może dziecko zrobiłam bez instrukcji ;-) Więc najpierw teoria, potem praktyka :D niedawno czytałam o uzależnieniu od jedzenia, teraz łyknę moją wygraną :-) DZIĘKUJĘ!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń