Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 20 czerwca 2013

Spotkanie z Romą Ligocką już 23 czerwca !


Ja pisarkę poznałam dzięki lekturze ,,Dziewczynki w czerwonym płaszczyku", dlatego tym bardziej miałabym ochotę zapoznać się z Panią osobiście :) Niestety Kraków za daleko, ale może Wy się skusicie?

,,Roma Ligocka w obronie swobód obywatelskich!
Zapraszam wszystkich moich fanów i tych dla których obrona swobód obywatelskich jest najważniejsza, abyśmy spotkali się w niedzielę 23 czerwca o godzinie 17.00, w księgarniMATRAS w Galerii Kazimierz w Krakowie. Gotowa jestem pracować każdą ilość godzin aż do ostatniego podpisu!
Wprawdzie sama nie często bywam w galeriach handlowych w niedzielę, ale uważam że walka w obronie praw obywatelskich, czyli wolności jest moim obowiązkiem.
W związku z inicjatywą poselską dążącą do zakazania handlu w niedziele i w konsekwencji likwidacji wielu miejsc pracy, szczególnie tych dla kobiet, postanowiłam w odpowiedzi, w ramach akcji protestacyjnej pracować w niedzielę i podpisywać moje książki w księgarni MATRAS, która znajduje się na terenie krakowskiej  Galerii Kazimierz (ul. Podgórska 34).
Roma Ligocka"

4 komentarze: