Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 14 lipca 2013

Debiuty warte uwagi?


Jak to jest z tymi debiutami - czytać, czy nie czytać? Nie rozumiem szczerze powiedziawszy ludzi, którzy boją się ich, jak ognia. A przecież każdy sławny pisarz kiedyś był debiutantem, ale ktoś dał mu szansę i teraz pisze bestsellery, a może jego powieści są dobrze promowane?

Ja nie mówię nie, z chęcią czytam powieści osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z pisarstwem. Oceniam je delikatniej, żeby nikogo nie zrazić, bo jednak ktoś się napracował. A czasem wśród nich naprawdę idzie odkryć perełki, które się wybijają i robi się o nich coraz głośniej i zaczynają swoją karierę.

Trzeba dać każdemu szansę. A czy Wy ją dajecie?


Post na ten temat ukazał się także u :


23 komentarze:

 1. Całkowicie się z Tobą zgadzam. Nowemu autorowi trzeba dać szansę się wykazać. Nie każdy od razu staje się wielkim pisarzem i nie każdy ma słynne nazwisko by o jego pierwszej książce trąbił wszystkie media.

  OdpowiedzUsuń
 2. Od czasu do czasu natrafiam w sieci na uwagę typu: "Ja tam w ogóle nie sięgam po polskich debiutantów!" albo "Debiuty omijam łukiem". Debiutantom nie jest lekko.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No niestety. Ja nie zwracam na to większej uwagi.

   Usuń
 3. Ja sama uważam się za debiutanta :) i szczerze mówiąc chętnie zaglądam do debiutantów :) czuję się wtedy jakbym była wśród swoich hah :)

  OdpowiedzUsuń
 4. książkę czytam jeśli ciekawi mnie opis, nie patrzę na to czy to powieść debiutancka czy nie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja kiedyś nie przepadałam za debiutami, ale odkąd sama wydałam książkę, zaczęłam sięgać także po nieznanych Polaków :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Uwielbiam debiuty!! Autor wtedy ma dużo do powiedzenia,książka tryska wręcz pomysłowością. Może czasami są jakieś niedociągnięcia, drobne błędy, ale kto ich nie popełnia?!

  OdpowiedzUsuń
 7. zgadzam się z tobą jak nie patrzę czy to debiut czy nie jak coś mnie interesuje to chłonę

  OdpowiedzUsuń
 8. Lubię odkrywać nowych autorów dlatego chętnie sięgam po debiuty.

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie dzielę autorów na debiutantów i tych co już mają niezły dorobek, wszystkie książki równo traktuję :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja nie stronię od debiutów:)

  OdpowiedzUsuń
 11. łatwiej jest czytac znanych autorów bo o nich jest głośno. Ale tez wydaje mi się że warto dawać szansę tym mniej znanym.

  OdpowiedzUsuń