Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 7 lipca 2013

Serie książek, które uwielbiam.


Serie można rozumieć dwuznacznie - jako określone dzieła danego pisarza, bądź też zbiór różnych pozycji wydanych w serii wydawnictwa. Ja dziś rozszerzę drugą ewentualność ;)

Z racji ubóstwianych przeze mnie kryminałów skandynawskich na uwagę zasługują Seria z odciskiem palca Grupy Wydawniczej Publicat oraz Czarna Seria Wydawnictwa Czarna Owca. Z tej pierwszej uwielbiam pozycje Jo Nesbo, a drugiej Camilli Lackberg, choć mam na półce też ich prawie najnowszą pozycję pt. ,,Przypływ".

Nie mogę nie wspomnieć o Serii z czarnym kotem Katarzyny Michalak, w której pisarka przedstawia historie prawdziwe. Jak dotąd poznałam 2 książki - ,,Nadzieję" o patologii i ,,Bezdomną" o problemie psychozy poporodowej. Wszystkie mnie zachcwycają i z niecierpliwością wyczekuję ,,Zabajki".

Seria z tulipanem Wydawnictwa Filia również należy do jednej z moich ulubionych na równi z Czerwoną Serią Wydawnictwa Czarna Owca. Niewątpliwie spośród wymienionych uwielbiam ,,Mistrza", ,,Szkołę żon", ,,Przeznaczona do Gry", czy ,,Przystań Posłuszeństwa". Wiek wskazany na ich czytanie 18 + :)

Z tego, co sobie przypominam więcej serii tematycznych nie kolekcjonuję. Jednak te chciałabym mieć w całości na swojej półeczce, żeby w każdej chwili móc do nich powrócić.

A jakie są Wasze ulubione serie? A może zbieracie tylko tomy danego pisarza? Jestem bardzo ciekawa !

Post na ten temat ukazał się także u :


13 komentarzy:

 1. Czarna i Czerwoną Serię uwielbiam . Kasi MIchalak również:)

  OdpowiedzUsuń
 2. ja z serii wydawnictw najbardziej lubię chyba "Poza czasem", a z serii jako ciągowi książek jednego autora - "Delirium".

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak seria z tulipanem należy do moich ulubionych

  OdpowiedzUsuń
 4. Coraz bardziej cenię sobie serię wydawniczą "Poza Czasem" ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Znam, znam,może i ja się do niej przekonam do końca ;)

   Usuń
 5. Lubię różne serie, ale chyba najbardziej serię "Pośredniczka", "Akademia Wampirów" i serię "Poczekajkową". :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie czytałam żadnej, ale poczekajkową mam w planach ;)

   Usuń
 6. Muszę się za nimi rozejrzeć, choć tą 1 coś kojarzę ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Bezdomną czytalam rewelacyjna ja od lat jestem wierna twórczości Ken Follett większośc jego ksiązek mam już przewczytanych nawet te stare mi się podobają z początków jego twórczości zanim był taki sławny no i twórczośc Fleszerowej mam jej całą kolecje i czytam systamatycznie

  OdpowiedzUsuń