Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 15 września 2013

Cykle blogowe.

Ja to zmienna jestem. Dziś chcę to, a za chwilę już tamto. Czy cykle blogowe by się u mnie sprawdziły? Raczej nie. Lubię mieć ,,posegregowane" to, co chcę dodać, ale trudno mi zaplanować dzień po dniu, tydzień po tygodniu. Poniedziałek - obiad, wtorek - książka, środa - deser, a w piątek - dekoracja stołów. Nie, to nie dla mnie. Nie lubię monotonii. Już chyba zdążyliście to zauważyć. U mnie musi się coś dziać.

Mam posty. Dużo postów na zapas, gdybym nie miała czasu przypadkiem, ale nie ustawiam i nie porządkuję ich według konkretnych dni. A coś mi wyskoczy niespodziewanego, jakaś zapowiedź, konkurs i co wtedy? Cały ład i chronologia się walą, a ja bezradnie wzdycham. Po co utrudniać sobie życie. Podziwiam ludzi, którzy potrafią sobie zaplanować w czwartek o tym, w sobotę o tym, a w środę znów o tamtym.

Ja jedynie przystałam na cykl niedzielny - takie wiecie nasze rozważania dla nas na koniec tygodnia. Bez wysiłku, a i często ciekawa dyskusja się wytworzy. Zaś myślę o tym, nasunie mi się nowy pomysł, coś powiecie, coś zauważycie i się kręci. Jest wesoło, jest ekstremalnie, kiedy wymyślam post w ostatniej chwili, kiedy piszę takie farmazony, że głowa mała. Nie lubię porządku, wolę chaos. Chociaż na blogu chyba nie jest on aż tak wskazany, jak w codziennym życiu.

Co o tym sądzicie?


Post na ten temat ukazał się także u :

- Upadły czy Anioł

15 komentarzy:

 1. Kilkukrotnie było tak, że planowałam sobie notki z wyprzedzeniem (np. jak trafił mi się wyjazd), albo wyjątkowa wena :). Ale na ogół nie lubię planować na długo do przodu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja z kolei piszę zawsze na bieżąco. Nigdy nie wiem, co pojawi się w dalszej kolejności :D Rozglądam się po pokoju i myślę - O, dziś napiszę o tym.

  OdpowiedzUsuń
 3. nie prowadzę żadnego cyklu, ale bardzo lubię czytać takie posty :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja jestem zdania, że nie wszędzie cykle są wskazane/potrzebne. Sama czytając obserwowane blogi, czytam posty, które mnie zainteresują i nie przywiązuję wagi do cykli. U siebie na blogu mam bałagan, myślę jak trochę go ogarnąć, ale zobaczymy co z tego wyjdzie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajnie tak ;) Ja te w weekend nadrabiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Oj nie, aż tak uporządkowana to nie jestem. I nie wyobrażam sobie jak można zaplanować cały tydzień wpisów.Po prostu siadam i piszę. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie wyobrażam sobie pisać w danym dniu, to nie dla mnie, czasem siedzę na necie cały dzień, czasem raz w tygodniu, a u innych zwisa mi czy napisali coś w piątek czy czwartek, skoro i tak przeczytam to np w środę :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Lubię cykle blogowe u innych blogerów, ale sama chyba jestem za bardzo roztrzepana na takie coś :)

  OdpowiedzUsuń