Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 23 grudnia 2013

Co nas czeka w 2014 roku?

Jak wiecie, 2013 rok przyniósł wiele zmian, pod koniec lipca obchodziłam rok bloga, a pod koniec listopada byłam już na nowej domenie i stałam się blogiem lifestylowym, dodając nowe kategorie. 

Dziś chciałabym Was prosić o wypełnienie krótkiej ankiety odnośnie bloga i w jakim kierunku ma on podążać w 2014 roku.

Ankieta znajduje się pod linkiem :


Ze wstępnych wyników już widzę, czego byście chcieli więcej, ale wiadomo, że im więcej ankietowanych, tym szerszy obraz :)Skoro mowa o 2014 roku razem z Darią i Martyną mamy zaszczyt zaprosić Was na wydarzenie, jakiego jeszcze nie było, a mianowicie Blogowe WOW.


Odbędzie się ono 24/05/2013 r. w PARK HOTEL BYDGOSZCZ, o którym pisałam TUTAJ.
Więcej informacji dostępnych na stronie http://blogowewow.blogspot.com. Mam nadzieję, że wreszcie poznam moich czytelników i ulubieńców, bo już kilkoro z nich się zapisało ;)


Poza tym chciałabym Wam życzyć Zdrowych, wesołych świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie rodzinnym, bogatego gwiazdora, prezentów takich, jakie sobie wymarzyliście i oczywiście spełnienia marzeń, a później to Szczęśliwego Nowego Roku i szampańskiej zabawy do białego rana !

---------------------------------------

Wyniki ankiety, 31.12.2013 r.
Dziękuję ! Sugestie przyjęłam i mam nadzieję, że za rok będzie lepiej. Ba, musi być ! ;)

Przypominam o 2-letniej Nikoli, która potrzebuje naszej pomocy, liczy się każdy grosik.

8 komentarzy: