Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 31 grudnia 2013

,,Dotyk oszusta” Mia Marlowe

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Data wydania: 2013
Format : Książka
Ilość stron: 336
Półka: posiadam

Do kupienia: GandalfMerlinNasza Księgarnia

Z serią Mii Marlowe miałam okazję zapoznawać się praktycznie od momentu ukazania się 1 tomu na polskim rynku. I tak przez ,,Dotyk złodziejki”, ,,Dotyk łajdaka” przyszedł czas na ,,Dotyk oszusta”, którego nie wiem, jakim cudem przeoczyłam premierę, która miała miejsce już w październiku. Nie zwlekając jednak już dłużej sprawiłam sobie prezent gwiazdkowy i czym prędzej zabrałam się za lekturę.

Tym razem poznajemy Griffina Nasha, potomka kobiety, od której wszystko się zaczęło. Jako pierwsza miała swój ,,dar”. Griffin nienawidził swojego, bowiem w momencie dotknięcia przedmiotu związanego z konkretną osobą poznawał jej przyszłość w ciągu najbliższych 12 godzin. I tak, w wieku 14 lat zobaczył śmierć ojca. Choć starał się temu zapobiec opiekun umarł. Minęło 16 lat, jego brat Teddy przyprowadził do domu narzeczoną, a lord Devonvood zobaczył, że będzie ją całował. Co więcej, od początku miał przeczucie, że ta kobieta i jej ojciec oznaczają kłamstwa i intrygi. Czy rzeczywiście tak było? Jak potoczyło się życie całego rodu?

Muszę przyznać, że książka od pierwszych stron jakoś mnie nie wciągnęła, ale potem już przepadłam. I to z kretesem. Początkowa powolna akcja i zapoznawanie się z bohaterami szybko przemieniły się w wątki pełne intryg, możliwych mezaliansów, balów, rodzących się znajomości i uczuć. Należy wspomnieć także o wątku kryminalnym, który dodatkowo dodawał tej pozycji uroku.

Dzięki lekkiemu stylowi Mii Marlowe powieść czytałam od pewnego momentu z zapartym tchem i byłam bardzo ciekawa, jak zakończą się wszystkie wątki. Tym razem pozycja została poświęcona hrabiemu Devonvood i jego wewnętrznej walce odnośnie niezakładania rodziny. Czy wytrwał w tym postanowieniu?

,,Dotyk oszusta” to 3 tom elektryzującej serii erotycznej, jednak widziałam w jednej recenzji, że jest już 5 tomów w oryginale, więc tym bardziej się cieszę, bo polubiłam pozycje Marlowe. Z niecierpliwością będę wyczekiwać kolejnego tomu, mam nadzieję, że nie będzie mi dane zbyt długo na niego czekać. Opisów scen erotycznych jest tutaj mało, więc, jeżeli to Was ewentualnie zraża do tej serii, nie macie się czego bać.

Moja ocena: 8,5/10

Przypominam o 2-letniej Nikoli, która potrzebuje naszej pomocy, liczy się każdy grosik.

4 komentarze: