Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 4 grudnia 2013

,,Pan Przypadek i celebryci” Jacek Getner

Wydawnictwo: Zakładka
Data wydania: 2013
Format : Książka
Ilość stron: 234
Półka: posiadam

Do kupienia: GandalfMerlin


Po skończeniu książki ,,Pan Przypadek i trzynastka”, która bardzo mi się spodobała z niecierpliwością wyczekiwałam kolejnej części. Byłam bardzo ciekawa, co tym razem autor dla nas przygotował. Najnowsza pozycja Jacka Getnera opowiada o świecie sławy, czyli o czymś, co większość z nas lubi czytać. Zapraszam więc do lektury.

Książka została podzielona na 3 historie. ,,Miłość i medycyna” opowiada o ludziach teatru. Podczas jednego spektaklu umarł mężczyzna, choć miała to być tylko śmierć na użytek przedstawienia. Rozpoczęło się dochodzenie, któremu miał przewodniczyć detektyw Przypadek, który jak zwykle musiał wykazać się dużym profesjonalizmem i doskonałym analizowaniem sytuacji. Czy udało mu się rozwiązać tą zagadkę?

Nie zabrakło także opowieści o człowieku, który był sławnym showmenem i miał swój program telewizyjny. Jednak czy to rzeczywiście było prawdą? Sprawa jednak toczyła się o jego zaginioną książeczkę, której ujawnienie mogłoby go skompromitować w mediach. Tutaj także sławny detektyw dążył do rozwiązania sprawy...

Na koniec mogliśmy zapoznać się z ,,Blondynem wieczorową porą”. Pewnego dnia zaginał pewien młody człowiek, widziano go, jak wsiadał do samochodu. Następnie nikt więcej go już nie spotkał, a jego dziewczyna udała się do Przypadka z prośbą o pomoc. Czy zgodził się go odnaleźć i jakie to miało skutki?

Muszę przyznać, że z najnowszą książką Pana Jacka Getnera spędziłam bardzo miłe popołudnie. Nawet nie zauważyłam, jak szybko przeczytałam zawarte w niej te 3 opowieści. Bardzo mi się one spodobały, były bardzo życiowe i naturalne. Sprawy opisywane przez autora tak naprawdę mogły przydarzyć się także w normalnym życiu. Bardzo podoba mi się to, że ,,Pan Przypadek i celebryci” jest taką życiową pozycją.

Bardzo lubię czytać książki detektywistyczne, choć na nie trafiam niezwykle rzadko. Jestem więc bardzo rada z tego powodu, że w moje ręce trafiła tak dobra pozycja z tego gatunku. Pierwsza część mi się podobała,jednak ta pochłonęła mnie bez reszty. Nie żałuję, że po nią sięgnęłam, gdyż bardzo miło spędziłam z nią czas.

,,Pan Przypadek i celebryci” to już kolejna ciekawa pozycja Pana Jacka Getnera, z którą miałam okazję się zapoznać. Szczególnie podoba mi się seria o Jacku Przypadku, dlatego już teraz wypatruję kolejnej części. Jeśli zżyliście się z bohaterami pierwszej części możecie o ich dalszych losach poczytać w tej książce. Naprawdę warto.

Moja ocena: 8/10

Książka została przeczytana w ramach wyzwaniaPrzypominam o 2-letniej Nikoli, która potrzebuje naszej pomocy, liczy się każdy grosik.

10 komentarzy: