Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 4 grudnia 2013

,,Misiek i świąteczne obżarstwo” Anna Gras

Wydawnictwo: Grodkowskie
Data wydania: 2013
Format : Książka
Ilość stron: 78
Półka: posiadam

Do kupienia: GandalfMerlin


Na drugim spotkaniu otrzymałam książkę Anny Gras pt. ,,Misiek i fałszerze czekolady”. Do tej pory jeszcze jednak po nią nie sięgnęłąm, za to postanowiłam zapoznać się z kolejną częścią o przygodach tego rezolutnego chłopca. Korzystając z okazji, że już niebawem Boże Narodzenia zabrałam się za czytanie.

Misiek nie chciał wyjechać z mamą na święta do swoich krewnych. Wolałby zostać w domu z rodzicielką. Miał nadzieję, że może wróci jego ojciec z zagranicy, gdzie pracował. Nie było na to jednak wielkich nadziei i chłopiec wyjechał na święta do rodziny. Czy były one udane? Jakie atrakcje tam na niego czekały? O tym przeczytajcie sami!

Teraz żałuję, że tak długo zwlekałam z lekturą tej książki, gdyż jest ona naprawdę ciekawa, a jej przeczytanie nie zajmuje nam sporo czasu. Dodatkowo doskonale wprowadza nas w ten świąteczny już nastrój, który można powoli zauważyć. W tym okresie będzie dla nas szczególnie ciekawą lekturą w oczekiwaniu na Boże Narodzenie.

Warto wspomnieć, że powieść została wydana teraz w nowej szacie graficznej, z choinką na okładce, która od razu przywodzi nam na myśl święta. Fabuła jest także bardzo świąteczna, a dodatkowo Misiek będzie miał do rozwiązania zagadkę podczas pobytu u swoich krewnych. O tym jakie były tego rezultaty możecie przekonać się podczas lektury tej książki.

Opowieść można czytać, jako oddzielną pozycję. Ja bez znajomości pierwszej powieści doskonale orientowałam się w fabule, a lektura tej książki była dla mnie przyjemnością. Bardzo cieszę się, że miałam okazję się z nią zapoznać. Teraz nie pozostaje mi nic innego, jak tylko wypatrywać świąt.

,,Misiek i świąteczne obżarstwo” to ciekawa pozycja raczej dla młodzieży, choć starszym osobom też powinna przypaść do gustu. Warto się z nią zaznajomić, a następnie uwierzyć w to, że marzenia się spełniają. Doskonałym dowodem na to jest każdy z nas.

Moja ocena 8/10

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję


Książka została przeczytana w ramach wyzwaniaPrzypominam o 2-letniej Nikoli, która potrzebuje naszej pomocy, liczy się każdy grosik.

16 komentarzy: