Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 15 lutego 2014

Lubicie konkursy?// Zapowiedź ,,W teatrze pełnym lalek"

Co za pytanie. Na pewno lubicie ;) Dlatego też mam dla Was aż 2. Co prawda odbywają się na Fp, ale myślę, że nie przeszkodzi Wam to, aby wziąć w nich udział, prawda?


Pierwszy z nich odbywa się na starym Fp bloga - KLIK, a nagrody ufundowało Wydawnictwo Literackie. Czas na zgłoszenia macie do 20.02., a 22.02. nastąpi ogłoszenie aż 3 zwycięzców.


Drugi natomiast pozostaje w klimacie wczorajszych Walentynek. Myślę, że każdy spędził je w romantyczny sposób, więc pytanie konkursowe będzie banalnie proste. Zgłaszać możecie się o TUTAJ. Do wygrania jest 1 egz. książki ,,Pięć dni w Paryżu". Zgłaszamy się do 18.02., a już 20.02. w dzień premiery najnowszej powieści Steel dowiemy się, kto został szczęśliwym posiadaczem pozycji. Nagrodę ufundowało Wydawnictwo Między słowami.


,,Książka W pewnym teatrze lalek w sposób zabawny, a zarazem wzruszający opowiada o kształtowaniu charakteru, partnerskich relacjach i przynależności do grupy. To opowieść o budowaniu własnej tożsamości, rozpoznawaniu emocji oraz o otwartości na potrzeby innych.

Do teatru lalek przybywa nowa marionetka Perełka. Jest niedoświadczona i nigdy nie występowała na scenie.
Do roli aktorki pomagają jej przygotować się nowi przyjaciele: Kamilla, Babcia, Miś i Kaczka.
Plejada marionetek, jawajek i pacynek wiedzie na pozór beztroskie życie, co rusz wcielając się w nowe kreacje.
Okazuje się jednak, że aktorstwo niesie ze sobą wiele wyzwań, a teatr jest czymś więcej niż pracą – jest całym ich światem!"
Informacja prasowaUwielbiam konkursy, te są bardzo proste, więc mam nadzieję, że i chętnych będzie wielu. Przy okazji chciałabym Was zaprosić na nowy Fp, który założyłam niedawno, po przejściu na .pl :

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz