Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 16 lutego 2014

Wyzwania, w których bierzemy udział.


Wyzwania są fajne, bo motywują do czytania książek z danego gatunku, czy kraju pisarza. Dzięki temu zaczęłam między innymi czytać książki fantastyczne, choć wcześniej zarzekałam się, że takich pozycji czytać nie będę. Widać, jak to można zmienić zdanie.

A w jakich wyzwaniach możecie mnie obecnie spotkać?

W wyżej wspomnianym wyzwaniu Czytam fantastykę organizowanym przez Miłośniczkę Książek.


Z racji tego, że namiętnie poszerzam swoją biblioteczkę o pozycje kulinarne i czytam polskich autorów skusiłam się także na wyzwanie u Ani.


Kiedyś można mnie było jeszcze spotkać w wyzwaniu u Kasi z Kącik z książką, jednak później nie mogłam znaleźć książek do podawanych krajów i z miesiąca na miesiąc moja aktywność malała, aż ograniczyła się do zera.

Lubię wyzwania, ale takie, które nie zmuszają mnie do sięgania po książki, na które w dany moment nie mam ochoty, a muszę się z nimi zapoznać, aby ukończyć wyzwanie. W przypadku Miłośniczki książek, czy Ann RK wyzwania nie ograniczają mnie w żadnym stopniu i dlatego tak je lubię. Poza tym to świetna okazja, aby poznać nowych Blogerów, a także tytuły, o których byśmy nie usłyszeli nigdy.

Post na ten temat ukazał się także u :


Przypominam o 2-letniej Nikoli, która potrzebuje naszej pomocy, liczy się każdy grosik.


18 komentarzy:

 1. Do wyzwania Czytam fantastykę zgłosiłabym się sama :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też w tych dwóch i dodatkowo w Odnajdź w sobie dziecko. Fajna motywacja;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cieszę się, że tak bardzo podoba Ci się moje wyzwanie :) Mam nadzieję, że Ci się nie znudzi :P I będziesz cały czas aktywnie brała udział :) A że do niczego nie zmuszam w nim, to i racja, bo po co - czytanie ma być przyjemnością :)
  W wyzwaniu u Ani i ja biorę udział. Przez cały ubiegły rok zgłaszałam swoje recenzje i w tym roku znów przystąpiłam do wyzwania :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardziej lubię nasze rozmowy, no ale wyzwanie też może być :D

   Usuń
 4. Oj moje wyzwania? Całe mnóstwo .................

  OdpowiedzUsuń
 5. Super motywacja do czytania książek :)

  OdpowiedzUsuń
 6. A ja jeszcze nigdy nie brałam udziału w żadnym wyzwaniu ksiazkowym. Chciałabym, ale zważywszy na moje nikłe możliwości, cięzko by było.

  OdpowiedzUsuń
 7. O, jest i moje! Cieszę się bardzo. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Też biorę udział w dwóch wyzwaniach :)) Jednym właśnie u Ani :)

  OdpowiedzUsuń