Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 9 marca 2014

Czy książki uzależniają?


Jak wiadomo można być uzależnionym od różnych rzeczy, od gier komputerowych, od różnych używek(oby nie !), ale czy można być także uzależnionym od książek? Sama jestem ciekawa, co o tym sądzicie.

Według mnie w jakiejś mierze można uzależnić się od czytania, od zapoznawania się z twórczością ulubionych pisarzy, poznawania dalszych dziejów naszych ulubionych bohaterów. Jak najbardziej można to lubić i z utęsknieniem wyczekiwać kolejnych dat premier wymarzonych pozycji. I nie ma w tym nic złego, ja sama nieraz nie mogę się doczekać, aż dany tytuł wreszcie pojawi się w księgarni.

Książki uzależniają, uzależniają nas od siebie swoim pięknem zewnętrznym, jakim jest okładka, coraz częściej błyszcząca i przyciągająca nasz wzrok spośród wielu na księgarnianych półkach, ale i pięknem wewnętrznym, gdzie nierzadko mamy wrażenie, jakbyśmy czytali o nas samych, jakby bohaterki przeżywały nasze problemy, które nas właśnie dotyczą.

Według mnie książki uzależniają, a jak to jest Waszym zdaniem? Czy może wręcz przeciwnie, uważacie, że książki do dodatek niewiele wnoszący do naszego życia, od którego nie można się uzależnić?

Post na ten temat ukazał się także u :


22 komentarze:

 1. Tak, tak zdecydowanie Tak - ale to mało szkodliwy nałóg :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mnie uzależniło kupowanie książek :)

  OdpowiedzUsuń
 3. uzależniają, jak siądę nie wstanę dopóki nie skończę, a że mam mało czasu, to rzadko pozwalam sobie na taki luksus, bo potem wszystko leży odłogiem;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też lubię czytać w miarę szybko, ale ostatnio coś mi nie wychodzi.

   Usuń
 4. Bardzo ja jestem uzależniona tak samo od książki jak od czekolady

  OdpowiedzUsuń
 5. oczywiście, że tak, tylko ja złapałam jakiś chwilowy spadek formy ;) zwykle staram się czytać jedną na tydzień.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja to kiedyś jedną z 2-3 dni czytałam, teraz tydzień albo i dłużej.

   Usuń
 6. z pewnością uzależniają, szczególnie gdy historia wciąga:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ależ oczywiście, że uzależniają! Tak samo jak uzależnia sam akt kupowania książek. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Uzależniają. I to jak! :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Jak dla mnie uzależniają. Mnie uzależniły :)
  http://bestseller-s.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń