Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 10 marca 2014

Marzę, aby poznać...

Znam je wirtualnie, czytam od dłuższego czasu,a jednak mimo to nie miałyśmy dotąd okazji się spotkać. Rozmawiamy, dyskutujemy prywatnie, lecz los nie zechciał jeszcze, abyśmy poznały się w realu. Kogo chciałabym spotkać i porozmawiać przy kawie, ciesząc się przy tym, jak szalona?
Ja wiem, że już się powtarzam. Wszędzie ta Ania. Ania w moich ulubionych blogach, Ania, jako pretendentka do poznania, Ania, jako moja ulubienica na Fb i doradczyni we wszystkich kwestiach, nie tylko tych blogowych. Ale co ja poradzę, że autorkę bloga Herbata ze szklanki wprost uwielbiam? Gdyby nie to,że mieszka na drugim końcu Polski już dawno wsiadłabym w pociąg, aby ją poznać, a tak musi wystarczyć mi kontakt internetowy. Niemniej i tak wierzę w to, że w tym życiu jeszcze się spotkamy przy kawie i porozmawiamy. Anię czytam już pewnie z 1,5 roku i jest też jedną z moich ulubionych blogerek, ponieważ pisze szczerze i bez ogródek, jeśli coś jej się nie podoba. I to w niej lubię ;)

Wiolę z Mama-bloguje


I tutaj nie ma już problemu dzielącej nas odległości, znaczy jest, ale nie jest istotna aż tak, bowiem Wiola zjawi się na majowym WOW, razem z innymi Dziewczynami, które bardzo chcę poznać. Przepiękny nagłówek i zmodyfikowanie oraz dostosowanie do moich potrzeb obecnego szablonu to jej zasługa :) A teraz odliczam dni do 24. maja, bo coś czuję, że z Wiolą to my się polubimy :*Gdy jeszcze miałam bloga książkowo-kulinarnego odwiedzałam dużo blogów z tej tematyki. Potem nieco zaprzestałam, ale dzięki doniesieniom Martyny wiem, co się dzieje na blogu u Sylwi, a z samą zainteresowaną kontaktuję się przez portal społecznościowy. Mimo,że nie mieszkamy na drugich końcach Polski coś nie składa się, abyśmy się spotkały. A szkoda, z chęcią poznałabym TĄ Miłośniczkę Książek na żywo i sprawdziła, czy nadal jest tak sympatyczna :DMoje słoneczko <3 Jedna z moich ukochanych blogerek, której mimo, że bloga nie czytam już tak regularnie, jak kiedyś, to i tak utrzymujemy dobry kontakt. Karola będzie też na majowym WOW, a ja już widzę, jak piszczę ze szczęścia, że wreszcie odległość kilkuset kilometrów nie stanowi dla nas problemu. I wreszcie się nią nacieszę, i poznam Gabi. Och, maju przybliż się już szybciej, bo nie wytrzymam jeszcze 10 tygodni :) Karola pisze nie tylko o macierzyństwie, ale także o gotowaniu, ciekawych miejscach wartych uwagi i zabawach dla dzieciaków. I co najważniejsze, jest przekochana jeśli chodzi o akcje społeczne.

Wszystkich Was, z którymi kiedyś miałam dłuższą styczność na blogu, czy portalu społecznościowym. Blogerów, z którymi rozmawiam prywatnie, których odwiedzam i którzy do mnie zaglądają !

Wszyscy jesteście wyjątkowi, ale nie sposób każdego wymienić.

19 komentarzy:

 1. Ja bym chciała poznać kogo kolwiek, wśród moich znajomych nie ma osób, z podobnymi do moich zainteresowaniami

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musisz więc poszukać blogerek w swojej okolicy ;)

   Usuń
 2. Marzenia są po to aby je spełniać. Organizuj spotkanie z kobitkami :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za wyróżnienie :D To doprawdy miłe :D

  OdpowiedzUsuń
 4. oooooo ociągasz się w czytaniu mojego bloga??? nie no foch :D

  Słoneczko ja również się BARDZO cieszę na nasze spotkanie :-))) taki kawał drogi ale jaka przygoda :-)) Gabi będzie zachwycona :-))

  Dziękuję za TAKIE wyróżnienie :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuje! I ja z niecierpliwością czekam na spotkanie!

  OdpowiedzUsuń
 6. :) Nawet nie wiesz jak mi miło:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja osobiście poznałam w sumie tylko jedną blogerkę i już za tydzień znowu się zobaczymy :) Dzięki jednej blogerce, którą znam osobiście założyłam bloga. I mam kilka blogerek, z którymi rozmawiam przez telefon czy FB, ale dzielące nas km uniemożliwiają nam spotkanie :/ W planach mam jeszcze spotkanie z inną blogerką i to całkiem niedługo, bo w kwietniu bądź maju :)

  OdpowiedzUsuń
 8. A ja w sumie ostatnio niewiele osób odwiedzam regularnie, ale też są takie osoby, których jeszcze nie znam, a chciałabym poznać :) Między innymi Paulina z szyszunie.pl (ją na blogowym wow mam nadzieję poznam) i Słodko Gorzką też bym chciała poznać :) Paulina może ściągniemy ją do Torunia, albo Bydgoszczy? ;)

  OdpowiedzUsuń