Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 12 kwietnia 2014

Urodziny mojej Mamy.

Dziś Mama odchodzi swoje jubileuszowe urodziny. Przyjmijmy, że drugą 18-stkę. Z tej okazji postanowiliśmy sprawić jej prezent inny niż dotychczas. Oprócz innych podarków gwoździem programu okazała się fotoksiążka, którą zamówiłam w Printu.pl, korzystając z bonu rabatowego u Mamiczki.

 
Fotoksiążka jest rozmiarów 20x20 cm, w twardej oprawie i została wydrukowana na błyszczącym papierze. Od dawna fascynowałam się takimi rzeczami i przy nadarzającej się okazji postanowiłam sprawdzić, jak to jest.


Obsługa jest bardzo intuicyjna. Ja książkę przygotowywałam na dość ograniczonym komputerze, więc nie miałam zbyt wielkiego pola do popisu. Wybrałam zdjęcia, nadusiłam, aby przydzielono je losowo, Ania wgrała mi tło i tak oto powstała pierwsza fotoksiążka.


Zapłaciłam pieniążki i oczekiwałam ok. 14 dni na jej dostarczeniem. Dodatkowo do przesyłki zostało dołączone 5 krówek z logo Printu oraz bony rabatowe, które oddałam Wam w konkursie.


Muszę przyznać, że fotoksiążka została bardzo ładnie wykonana. Zdjęcia można dowolnie przycinać, wybierać układy poszczególnych stron.


Jak możecie się domyślić nie jest to tani prezent, jednak myślę, że na niektóre okazje takich wymagają. 


Fotoksiążkę kupiłam za własne pieniądze, a pokazuję Wam ją dlatego, abyście może wpadli na pomysł, co można kupić bliskim, gdy wszystkie pomysły są na wyczerpaniu.


A jak zdobyć zdjęcia? Najlepiej powiedzieć, że na studiach prosili, aby przynieść zdjęcia rodziców z dzieciństwa :)

Polecam także Gazetomanię, także trafny pomysł na prezent. Tamta rama chyba bardziej praktyczna, a cena jest porównywalna.


14 komentarzy:

 1. A jaki sposób dostawy wybrałaś? Bo coś długo czekałaś na przesyłkę. U mnie to trwało nie więcej niż tydzień, nawet jak brałam więcej fotoksiążek jednocześnie. Ja brałam do paczkomatów.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja już się nie mogę doczekać mojej fotoksiążki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny pomysł na prezent, ja myślę, że zrobię taką niespodziankę moim rodzicom na rocznicę ślubu latem :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Początkowo mi się nie podobała, ale teraz w sumie jest ok.

  OdpowiedzUsuń
 5. Pomysłowy prezent! :-)
  Zapraszam na rozdanie na moi blogu.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jakaz ja jestem wspaniała, bo ustawiłam tło:). Ale całkiem ładnie wyszła ta książka, świetny prezent:)

  OdpowiedzUsuń