Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 22 maja 2014

A spać będziemy pod...

Uwielbiam fantazyjne pościele. Ostatnio w prezencie dostałam pościel z lwami, a Martyna z końmi. Przecudnie prezentują się na łóżku. A jakie inne wzory także mnie zauroczyły?
Najbardziej jednak podoba mi się pierwsza, piąta i siódma,a Wam?

15 komentarzy:

 1. Prawie wszystkie z tych mi się podobają.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkie są ładne, ale u mnie sprawdzają się tylko ciemne i wzorzyste, bo inaczej młody od razu je zapaskudzi :D

  OdpowiedzUsuń
 3. 1,5,6,7 :D no i 8 też całkiem, całkiem ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ostatnia najlepsza. Wielbię wszystko, co jest w róże :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja też lubię piękną pościel. Ale od koloru ważniejsza jest dla mnie faktura i to żeby była miła w dotyku :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ta z gepardem jest wspaniała :)

  OdpowiedzUsuń
 7. To ja z kolei uważam, że obecnie jest jeszcze lepsza pościel niż bawełniana. Ja szukając jakiejś pościeli w prezencie dla mamy natrafiłem na stronę https://moonula.pl/ . Znalazłem tam ofertę pościeli z tkaniny konopnej. Jest delikatna, miła w dotyku i co najważniejsze ma sporo właściwości zdrowotnych. Tkanina ta jest bardzo trwała więc taka pościel sporo nam posłuży. Wiem, że u siebie też wymienię pościel właśnie na taką. Coraz częściej zaczęłam sięgać po bardziej sprawdzone produkty z lepszych źródeł.

  OdpowiedzUsuń