środa, 14 maja 2014

Szaleństwo na całego.

Ktoś powie : Jesteś nienormalna. A ja odpowiem : Masz rację. Jeżeli chcę kogoś bardzo poznać jestem zdolna do szalonych czynów. 

Pisałam już nie raz i nie dwa, że uwielbiam czytać blogi moich koleżanek z wirtualnego świata, ale jeszcze bardziej uwielbiam je poznawać na żywo. 24/05 w dzień Blogowego WOW poznam Wiolę z Mama-bloguje, Karolę z Cały świat Karli, Mirkę z Farma-żony i jeszcze 27 innych uczestniczek, oprócz Ani z Herbata ze szklanki.

Nie wiem, jak to się porobiło, że los rzucił nas tak daleko od siebie. Jej bloga uwielbiam, o czym pisałam już nieraz, zamęczam ją codziennie moimi wynurzeniami, ale przede wszystkim chciałabym z nią wreszcie wypić kawę ! Z racji tego, że my szalone kobiety jesteśmy umówiłyśmy się na spotkanie. Za rok. A co. Weekend 5-7 czerwca 2015 r. będzie nasz. Zawojujemy Toruń, przy okazji nie zabraknie atrakcji, ale o tym na razie cicho sza, bo pomyślicie, że już kompletnie odbiegam od normy :D

Tak więc już teraz zaczynamy odkładać pieniądze ( rzekomo ), a tak naprawdę koło maja obudzimy się, że musimy szybko podłapać jakąś pracę, bo inaczej się nie da. Ania dojedzie aż z Podkarpacia, żeby zwiedzić Toruń i mnie poznać <3 To będzie niezapomniany czas, a ja już odliczam dni do niego. To co, że zostało ich jeszcze z 385? To nieważne. Najważniejsze jest to, że wreszcie się spotkamy.

A Wy o spotkaniu z kim marzycie?

6 komentarzy:

  1. Ja bym w końcu chciała poznać moja wyrocznię, czyli kingamak.pl :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Mam kilka osób z bloga, które chciałabym poznać i jestem na dobrej drodze ;) Spotkamy się jeszcze w tym roku ;p
    A Wy to sobie niezły termin ustaliłyście hehehe ;)

    OdpowiedzUsuń