Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 14 maja 2014

Szaleństwo na całego.

Ktoś powie : Jesteś nienormalna. A ja odpowiem : Masz rację. Jeżeli chcę kogoś bardzo poznać jestem zdolna do szalonych czynów. 

Pisałam już nie raz i nie dwa, że uwielbiam czytać blogi moich koleżanek z wirtualnego świata, ale jeszcze bardziej uwielbiam je poznawać na żywo. 24/05 w dzień Blogowego WOW poznam Wiolę z Mama-bloguje, Karolę z Cały świat Karli, Mirkę z Farma-żony i jeszcze 27 innych uczestniczek, oprócz Ani z Herbata ze szklanki.

Nie wiem, jak to się porobiło, że los rzucił nas tak daleko od siebie. Jej bloga uwielbiam, o czym pisałam już nieraz, zamęczam ją codziennie moimi wynurzeniami, ale przede wszystkim chciałabym z nią wreszcie wypić kawę ! Z racji tego, że my szalone kobiety jesteśmy umówiłyśmy się na spotkanie. Za rok. A co. Weekend 5-7 czerwca 2015 r. będzie nasz. Zawojujemy Toruń, przy okazji nie zabraknie atrakcji, ale o tym na razie cicho sza, bo pomyślicie, że już kompletnie odbiegam od normy :D

Tak więc już teraz zaczynamy odkładać pieniądze ( rzekomo ), a tak naprawdę koło maja obudzimy się, że musimy szybko podłapać jakąś pracę, bo inaczej się nie da. Ania dojedzie aż z Podkarpacia, żeby zwiedzić Toruń i mnie poznać <3 To będzie niezapomniany czas, a ja już odliczam dni do niego. To co, że zostało ich jeszcze z 385? To nieważne. Najważniejsze jest to, że wreszcie się spotkamy.

A Wy o spotkaniu z kim marzycie?

6 komentarzy:

  1. Ja bym w końcu chciała poznać moja wyrocznię, czyli kingamak.pl :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Mam kilka osób z bloga, które chciałabym poznać i jestem na dobrej drodze ;) Spotkamy się jeszcze w tym roku ;p
    A Wy to sobie niezły termin ustaliłyście hehehe ;)

    OdpowiedzUsuń