niedziela, 15 czerwca 2014

Blogowe WOW vol. 2

Pierwsze WOW było tak udane, że aż nie mogłyśmy sobie odmówić zrobienia kolejnej odsłony. I tak oto 4/10/2014 r. spotkamy się ponownie w Park Hotel Bydgoszcz.


Jak zwykle będzie wowowo, bo jakże by inaczej. Zaprosimy razem 28 blogerek, czyli razem spotka się aż 30 rodzin z dziećmi, partnerami. Będzie dużo zabaw, śmiechu, niespodzianek. My najbardziej lubimy to ostatnie. Przed każdym Blogowym WOW intensywnie myślimy, czym byśmy mogły Was zaskoczyć. W maju chyba się udało, mamy nadzieję, że w październiku będzie tak samo.

Do tego nie zapominamy o chorych dzieciach, które potrzebują naszego wsparcia. I tym razem odbędzie się loteria charytatywna,z której dochód zostanie przekazany na ich rehabilitację i leczenie. Jesteśmy bardzo wdzięczne wszystkim uczestniczkom, że tak chętnie chcą kupować losy, a wszystkim sponsorom za przekazanie rzeczy na ten szczytny cel.

Tak Wam się spodobał wykład Wioli z Mama-bloguje, że poprosiłyśmy ją o ciąg dalszy, zgodnie z Waszą sugestią. Na następne spotkanie zabieramy kartki i długopisy, bowiem Wiola zgodziła się dalej nam opowiadać o pozycjonowaniu stron. Po kolejnej odsłonie WOW nie będzie już nam równych ;) Wszyscy będą wchodzić tylko i wyłącznie do nas, a po wpisaniu hasła pierwsze 30 pozycji będą zajmowały blogi uczestniczek.

Będzie obiad, zabawy dla dzieci, dużo śmiechu i radości. Zaczynamy już o 11, bo i do 24 czasu by było zbyt mało. Mamy nadzieję, że do miłego zobaczenia :*

22 komentarze:

 1. Będzie, będzie zabawa, będzie się działo :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Już nie mogę się doczekać:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie mogę się już doczekać :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Na pewno będzie świetnie :) Do zobaczenia!

  OdpowiedzUsuń
 5. U nas radość razy pięć:)

  OdpowiedzUsuń