Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Spotkania. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Spotkania. Pokaż wszystkie posty

piątek, 27 czerwca 2014

Pierogarnia pod Aniołami Bydgoszcz.

O Pierogarni pod Aniołami dowiedziałam się pośrednio dzięki uczestnictwu Adama Kowalewskiego w programie ,,TopChef". Od początku właściwie wiedziałam, że chcę się tam wybrać. W końcu się udało.


niedziela, 15 czerwca 2014

Blogowe WOW vol. 2

Pierwsze WOW było tak udane, że aż nie mogłyśmy sobie odmówić zrobienia kolejnej odsłony. I tak oto 4/10/2014 r. spotkamy się ponownie w Park Hotel Bydgoszcz.


środa, 21 maja 2014

Obalamy mity wielkich spotkań.

Rok temu byłam na pierwszym spotkaniu z dziewczynami w Toruniu. Wtedy tego typu eventy jeszcze nie były tak popularne, jak dziś. Teraz właściwie co tydzień coś się dzieje. Po co zaczynać jednak od mniejszej ilości uczestników, skoro można od razu zaprosić kilkadziesiąt blogerek z rodzinami?

wtorek, 15 kwietnia 2014

Szaleńczy maraton.

Poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela. Poniedziałek, wtorek... i tak w kółko. Tylko dlaczego ja już nie zwracam uwagi na to, jaki jest dzień miesiąca, a dni tygodnia rozpoznaję jedynie po tym, jakie mam zajęcia na uczelni? :)