Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 24 czerwca 2014

Było WOW, czas na Twins to Twins.

Chyba nie mogę usiedzieć w miejscu. Mam syndrom wymyślania coraz to nowych zadań, zwłaszcza w czasie sesji. Tak właśnie powstało Twins to Twins - pomysł, a za kilka godzin był już blog. A co najlepsze - nie uwierzycie - prawie sama dostosowałam go do naszych potrzeb!

Zainspirowane blogiem Love2work.pl, prowadzonym przez bliźniaczki Emilkę i Monikę oraz www.martaimagda.blog.pl/ - również pisanym przez bliźniaczki postanowiłyśmy sprawdzić się w tej nowej kategorii. Uwielbiamy nowe działania, czego wynikiem było Blogowe WOW, ale do spotkania jeszcze tyle czasu, a nasze pomysły musiały gdzieś znaleźć ujście.

To nie będzie blog, jakich wiele. A któryś był szablonowy? Chyba nie ;) To będzie blog Bliźniąt pisany dla Bliźniąt. Nie będą tam jednak tematy dotyczące bliźniaków, ale relacji między nimi, ciekawych inicjatyw, czasem jakiś wpis o książce, czy filmie, który obejrzałyśmy. Z pewnością nie zabraknie także ciekawych miejsc, gdzie można interesująco i efektywnie spędzić czas.

Bliźniacy w dzisiejszych czasach nie są już takim ewenementem, jakim byli 20 lat temu. Właściwie przynajmniej raz w tygodniu na ulicy widzę małe, większe bliźniaczki, bliźniaków, dwie takie same buzie i zawsze się uśmiecham. Bo jest nas więcej. Dlaczego więc o tym nie mówić? Naszymi pierwszymi czytelniczkami są Mamy bliźniąt, mamy nadzieję, że z czasem i jakieś bliźnięta się dołączą do tej społeczności.

A Ty? Masz bliżej ochotę poznać bliźnięta?
Zapraszamy.

4 komentarze: