wtorek, 24 czerwca 2014

Było WOW, czas na Twins to Twins.

Chyba nie mogę usiedzieć w miejscu. Mam syndrom wymyślania coraz to nowych zadań, zwłaszcza w czasie sesji. Tak właśnie powstało Twins to Twins - pomysł, a za kilka godzin był już blog. A co najlepsze - nie uwierzycie - prawie sama dostosowałam go do naszych potrzeb!

Zainspirowane blogiem Love2work.pl, prowadzonym przez bliźniaczki Emilkę i Monikę oraz www.martaimagda.blog.pl/ - również pisanym przez bliźniaczki postanowiłyśmy sprawdzić się w tej nowej kategorii. Uwielbiamy nowe działania, czego wynikiem było Blogowe WOW, ale do spotkania jeszcze tyle czasu, a nasze pomysły musiały gdzieś znaleźć ujście.

To nie będzie blog, jakich wiele. A któryś był szablonowy? Chyba nie ;) To będzie blog Bliźniąt pisany dla Bliźniąt. Nie będą tam jednak tematy dotyczące bliźniaków, ale relacji między nimi, ciekawych inicjatyw, czasem jakiś wpis o książce, czy filmie, który obejrzałyśmy. Z pewnością nie zabraknie także ciekawych miejsc, gdzie można interesująco i efektywnie spędzić czas.

Bliźniacy w dzisiejszych czasach nie są już takim ewenementem, jakim byli 20 lat temu. Właściwie przynajmniej raz w tygodniu na ulicy widzę małe, większe bliźniaczki, bliźniaków, dwie takie same buzie i zawsze się uśmiecham. Bo jest nas więcej. Dlaczego więc o tym nie mówić? Naszymi pierwszymi czytelniczkami są Mamy bliźniąt, mamy nadzieję, że z czasem i jakieś bliźnięta się dołączą do tej społeczności.

A Ty? Masz bliżej ochotę poznać bliźnięta?
Zapraszamy.

4 komentarze: