Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 25 czerwca 2014

PERPETUUM MOBILE – niezwykle kreatywna Szkoła Podstawowa w Bydgoszczy

Czy istnieje przepis na szkołę idealną, w której dzieci podążają za swoimi marzeniami, a  ich talenty  są starannie pielęgnowane? Jaka powinna być, aby każdy mógł rozwijać się w zgodzie z własnymi zainteresowaniami? 

Bydgoszcz to miasto, w którym żyje się dobrze. Może to pozytywny wpływ wszechobecnej w centrum wody, bo mówi się o tym miejscu jak o polskim Amsterdamie, a może przyjaznych ludzi.  Bynajmniej nie jest to zasługą urzędników czy polityków, ale lokalnej społeczności. Miasto, w którym piętrzą się oddolne ruchy społeczne- w biznesie, kulturze czy nauce. Młodzi inicjują modę na przedsiębiorczość, twórcy i ludzie kultury odmieniają przestrzeń miasta za sprawą sztuki, a rodzice współdecydują o edukacji swoich dzieci. 

Tak też było w przypadku projektu zainicjowanego przez bydgoską Fundację Kreatywnej Edukacji na czele z pomysłodawczynią – Jolantą Gawryłkiewicz. Po długim czasie badań, spotkań i rozmów twórcy szkoły stworzyli model edukacyjny odpowiadający oczekiwaniom dzieci, rodziców, nauczycieli, mentorów oraz wszystkich osób zaangażowanych w powstanie nowej, innowacyjnej placówki.

Niepubliczna Szkoła Podstawowa PERPETUUM MOBILE mieści się w wyjątkowym, odnowionym budynku z 1920 roku, przy ul. Chopina 28. Realizuje zajęcia zgodnie z podstawą programową kształcenia ogólnego, a jednocześnie wdraża autorski pomysł nowej edukacji, który został wypracowany przez nauczycieli, dzieci i rodziców w ramach projektu „Szkoła w budowie”. Twórcy szkoły wyszli z założenia, że jeśli kompleksowa zmiana systemu edukacji  nie jest możliwa, należy stworzyć alternatywę. Są  przekonani, iż wyzwaniem dzisiejszych czasów nie jest wyłącznie nauczenie dzieci jak czytać i pisać, dodawać i odejmować. Celem szkoły powinno być  uwolnienie ich talentów      i  przygotowanie do spełnionego życia, w którym  relacje są inspirujące, praca może być twórcza, a marzenia w pełni osiągalne. 

PERPETUUM MOBILE działa w sposób kreatywny nieustannie napędzane energią dzieci, rodziców i  lokalnej społeczności. Stawia na budowanie relacji, współpracę, rozwój i wolność. Kadrę szkoły tworzą wykwalifikowani nauczyciele, ale to przede wszystkim ludzie z pasją, eksperci, mentorzy. Osoby, które potrafią odkryć potencjał dzieci, dostrzec ich talenty oraz pomóc im się rozwinąć. 

Osoby zainteresowane modelem edukacyjnym PERPETUUM MOBILE, bądź włączeniem się w działania i życie szkoły, prosimy o kontakt: 
Więcej o rozpędzonej maszynie PERPETUUM MOBILE na stronie: www.perpetuummobile.org.pl
Facebook: Perpetuum Mobile –Szkoła Podstawowa
SZKOŁA RUSZA OD WRZEŚNIA 2014!

Kontakt dla mediów i potencjalnych partnerów szkoły:
Jolanta Gawryłkiewicz
tel. +48 602 466347

Informacja prasowa.

3 komentarze:

  1. Ciekawa inicjatywa. Na dodatek ktoś próbuje chociaż trochę zmienić podejście do szkoły.

    OdpowiedzUsuń
  2. Powtórzę się- ciekawa inicjatywa :)

    OdpowiedzUsuń