Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 21 czerwca 2014

,,Szczęście pachnące wanilią" Magdalena Witkiewicz

Po bardzo sympatycznym ,,Milaczku" i ,,Pannach roztropnych" przyszedł czas na chyba najsłodszy tom z tej serii, a mianowicie ,,Szczęście pachnące wanilią".

Bachor nie próżnował w poczynaniach doprowadzenia do ślubu swojego ojca, Jacka Wolickiego. Kochana Zosieńka oczywiście była we wszystko zaangażowana, wszak chodziło o jej własną siostrzenicę. Tym razem Magdalena Witkiewicz oddała jednak głos głównych bohaterek matkom. Matkom, które siedząc wciąż w domu z dziećmi postanowiły coś zmienić. I tak dzięki cukierni Ady stało się to możliwe. Natalia, która niedawno urodziła córeczkę znalazła tam swoje nowe miejsce, Karolina założyła swój gabinet stomatologiczny, Magda - matka dwójki dzieci znalazła chwilę oddechu, a to jeszcze nie koniec niespodzianek, jakie przygotowała dla nas pisarka. Będzie słodko, babeczkowo i zabawnie.

Bardzo byłam ciekawa dalszych losów Milaczka. Ogromnie się cieszę, że zaczęłam ją czytać, gdy dostępne były od razu 3 tomy, bo chyba bym nie wytrzymała tego oczekiwania na pojawienie się kontynuacji. Uwielbiam twórczość Magdaleny Witkiewicz, o czym już wiecie, ale uważam, że ,,Szczęście pachnące wanilią" z całej trylogii pozycji jest najlepsze. Bardziej dojrzałe, przemyślane, skłaniające do refleksji. Pojawiają się przekomiczne dialogi, z których nie można się nie roześmiać. Będzie także o matkach, posiadających dzieci, nowych znajomościach, miłościach. Ciii, nie zdradzę już nic więcej.

Jeżeli lubicie powieści obyczajowe i literaturę kobiecą, cała twórczość autorki będzie dla Was odpowiednia. W swoim dorobku ma książki z tematyki erotycznej (,,Szkoła żon", ,,Pensjonat marzeń"), dziecięcej (,,Lilka i spółka"), obyczajowej ( min. ,,Ballada o ciotce Matyldzie" - fenomenalna ). Jest to jedna z moich ulubionych polskich pisarek, której książki zamawiam zawsze przed premierą w ciemno, a potem się nimi delektuję. Tym oto sposobem przeczytałam wszystkie książki Pani Magdaleny Witkiewicz, które zostały wydane. I wciąż mi mało, ja chcę już kolejne !

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2014
Format : Książka
Liczba stron: 280

Półka: posiadam
Do kupienia: GandalfMatras


8 komentarzy:

 1. Bardzo lubię twórczość M.Witkiewicz, dla tego chętnie sięgnę

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie znam, ale może się skuszę ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie czytałam jeszcze tej serii, ale za zapoznałam się już z innymi pozycjami autorki.

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna książka,pełna humoru,lekko napisana,wciągająca,super się czyta.Fajna i zachęcająca recenzja.Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń