Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 20 czerwca 2014

Fokarium na Helu.

Na Helu pierwszy raz byłam 9 lat temu i już wtedy zauroczyło mnie Fokarium. Znajdują się tam foki, jak można się domyślić, a o określonych porach odbywają się pokazy.


Obecnie znajduje się tam 6 fok. Podczas takiego pokazu Panie karmią foki rybkami, dają im witaminy, zwierzęta wykonują różne sztuczki. Czasem uda się je uchwycić na zdjęciach. I co najważniejsze, zawsze jest tam tłum ludzi. Nie należy rzucać monet do wody !Oczywiście w całym Helu, jak i na wybrzeżu znajdują się maskotki fok. Niestety, z tego co zauważyłam, z roku na rok cena wzrasta, a jakość niestety pozostaje w tyle. A Wy byliście w fokarium? Lubicie foki? Ja uwielbiam !

12 komentarzy:

 1. Masakra. Co to za głupi zwyczaj z wrzucaniem monet do sadzawek, fontann i akwenów, w których znajdują się zwierzęta :(
  Wiesz, że nigdy nie byłam na Helu? Za każdym razem, gdy jestem w okolicy, zbaczam z trasy. Jakoś nie ciągnie mnie z Trójmiasta na Hel. Ale może zważywszy na zainteresowanie Nadii fokami, pewnie się tam wybierzemy.
  li_lia
  http://lilia.celes.ayz.pl/blog/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No jak to nie, musicie koniecznie pojechać zobaczyć ulubienice Nadki !

   Usuń
 2. A jednak morze :-) Ja jeszcze nie dotarłam do fokarium mimo, że na Helu lub w okolicy byłam dobre kilka razy.

  OdpowiedzUsuń
 3. O tak! Fokarium na Helu jest cudne :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mogłabym tam być cały czas, gdyby nie daleka podróż.

   Usuń
 4. Spędziłam kiedyś miesiąc na Helu i fokarium było moim częstym miejscem pobytu. z jednej strony baseny z fokami z drugiej morze, super było

  OdpowiedzUsuń
 5. Też lubię foki - ale w fokarium to byłam chyba tylko w Hiszpanii, jak mnie kuzynka zabrała ;)

  OdpowiedzUsuń