Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 8 grudnia 2014

,,Dotknąć nieba" Richard Paul Evans

Twórczość Richarda Paula Evansa, jak już pewnie wiecie, nie jest mi obca. Przeczytałam kilka książek autora, a kilka dni temu skończyłam ,,Dotknąć nieba". Jest to 1 tom serii ,,Dzienników pisanych w drodze".


Główny bohater, Alan, wiódł spokojne życie. Jego firma świetnie zarabiała, miał szczęśliwą żonę, planowali wspólną przyszłość. Pewnego dnia jednak całe jego życie legło w gruzach. Ukochana kobieta spadła z konia, podejrzewano u niej paraliż. Nie był to jednak koniec nieszczęść, jakie miały spaść na właściciela firmy. Nie mogąc się z tym uporać Alan postanowił wyruszyć w niecodzienną podróż...

Muszę przyznać, że tego typu książki pochłaniam raz-dwa i cały czas mi mało. Zakończenie sugerowało kontynuację, Martyna podpowiedziała mi, że jest seria z dalszymi losami głównych bohaterów i w ten oto sposób zakupiłam kolejne 2 tomy, czyli ,,Na rozstaju dróg" oraz ,,Kręte ścieżki". Mam nadzieję, że i one spodobają mi się w równym stopniu co ,,Dotknąć nieba".

Styl pisarza jest lekki, mimo, że porusza ciężki temat straty bliskiej osoby, daje pewną nadzieję na lepsze jutro. Jeżeli lubicie takie pozycje, polecam.

3 komentarze:

  1. Znam twórczość Evansa, ale tej serii jeszcze nie zdążyłam się przyjrzeć. Na pewno nadrobię, bo Evans to mistrz! ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Muszę w końcu przeczytać jakąś książkę Evansa :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Uwielbiam i cenię książki tego autora, są takie prawdziwe i naturalne, zresztą czerpie on dużo historii z życia. Tej książki jednak jeszcze nie czytałam.

    OdpowiedzUsuń