Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 10 grudnia 2014

,,Obiecaj mi" Richard Paul Evans

Ostatnio mam fazę na tego autora. Miałam czytać ,,Miniaturzystkę", którą wygrałam u Miłośniczki Książek, ale w Toruniu została jeszcze ,,Obiecaj mi", więc ją dopadłam :P


Zaczęłam ją czytać wczoraj wieczorem, przeczytałam 120 stron, a książka była na tyle intrygująca, że nie mogłam zasnąć, bo śniła mi się dalsza fabuła - znaczy zastanawiałam się, kim może być nieznajomy przystojniak. Jednak nawet w najśmielszych snach nie oczekiwałam takiego obrotu sprawy, jaki tym razem przygotował dla swoich wiernych czytelników Richard Paul Evans.

Beth Cardell zawsze z radością oczekiwała powrotu męża, który dużo podróżował. Najbardziej szczęśliwa z jego ,,wizyt" była ich kilkuletnia córeczka Charlotte. Pewnego dnia jednak okazało się, że Marc skrywał pewną tajemnicę. Beth wspomina tamte wydarzenia z perspektywy kilkunastu lat wstecz, z których zostały jej dwa naszyjniki, które wywoływały w niej łzy. Czy to się miało zmienić w kolejny wigilijny wieczór?

Dotychczas przeczytałam już kilka książek tego znanego na całym świecie pisarza i muszę przyznać, że z dotychczas poznanych to właśnie ,,Obiecaj mi" najbardziej mnie porwało, do tego stopnia, że szybko przewracałam kartki, aby zdążyć przed pójściem na zajęcia i nie zostawić sobie kilka stron na później. Tym razem autor ukazuje nam piękną historię miłości, dla której człowiek jest w stanie naprawdę wiele poświęcić. To cudowna opowieść, z którą musicie się zapoznać!

2 komentarze:

  1. Muszę w końcu przeczytać jakąś książkę Evansa :)

    OdpowiedzUsuń
  2. I ja muszę się w końcu zabrać za lekturę którejś z książek autora. Widzę, że warto :)

    OdpowiedzUsuń