Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 21 grudnia 2014

,,Pierwsza na liście" Magdalena Witkiewicz - premiera już 14.01.2015 !

Jak pewnie wiecie, książki pani Magdaleny Witkiewicz uwielbiam i na półce mam zgromadzone wszystkie z autografami oprócz ,,Lilki i wielkiej afery". Możecie więc sobie wyobrazić moją radość, gdy okazało się, że mogę otrzymać ,,Pierwszą na liście" przedpremierowo. Moja radość jednak osiągnęła pełnię, gdy okazało się, że i ona będzie z autografem <3


Witkiewicz intryguje i wzrusza. Napisała współczesną historię o ludzkiej dobroci. Po tej książce chce się natychmiast stać lepszym człowiekiem.
Janusz L. Wiśniewski

„Pierwsza na liście” jest powieścią o niezwykłej mocy zwykłych kobiet, które wystawione zostaną na najtrudniejszą z życiowych prób. Nowa książka Magdaleny Witkiewicz to historia kobiecej przyjaźni poruszająca ważny społeczny problem. Jedenasta powieść pisarki ukaże się 14 stycznia 2015 roku. Autorka znana jest z bestsellerowych, na wskroś kobiecych i bliskich życiu powieści. Jej książki sprzedały się w kilkuset tysiącach egzemplarzy.

Ina to dziennikarka, która żyje wygodnie i bez zobowiązań. Patrycja usłyszała od lekarzy wyrok – ma kilka tygodni, aby nauczyć ukochane córki, jak żyć. Nastoletnia Karola bierze sprawy w swoje ręce i wyrusza w podróż, która odmieni życie całej trójki. Bohaterki „Pierwszej na liście” będą musiały rozliczyć się z przeszłością i stawić czoła przyniesionym przez los wyzwaniom – każda własnym. Potrzebną do tego siłę odnajdą jednak wspólnie. Potencjał, który w nich drzemie, ujawni się dopiero, kiedy na swojej drodze natrafią na niemożliwą do pokonania przeszkodę.

Magdalena Witkiewicz to dziś jedna z najpopularniejszych polskich autorek literatury kobiecej. Studiowała zarządzanie, bankowość, ukończyła studia MBA. Jest mamą dwójki dzieci. Dla pisania zrezygnowała z biznesowej kariery.  Sympatię czytelniczek i czytelników zyskała życiowymi opowieściami o sile drzemiącej w zwykłych kobietach. Autorka podkreśla, że jej książki, mimo burzliwych losów bohaterek, zawsze kończą się dobrze – dzięki temu poprawiły już humor setkom tysięcy fanów.

„Pierwsza na liście” to nie tylko powieść o przyjaźni, konfrontacji z przeszłością i kobiecej mocy. Książka porusza także istotny problem dawstwa szpiku. W Polsce wiele osób wycofuje się z mogącego uratować życie zabiegu z powodu strachu. Powieść Magdaleny Witkiewicz opisuje problem z wielu perspektyw: potencjalnego dawcy oraz biorcy i jego bliskich. Książka uświadamia czytelnikom złożoność problemu, ale i pozbawia przesądów. W posłowiu Urszula Jaworska, założycielka fundacji prowadzącej największą bazę dawców szpiku w Polsce, pisze: „Nie ma ludzi złych. Nie wszyscy o tym wiedzą, ale każdy dobry człowiek może być bohaterem”.

Tytuł: „Pierwsza na liście”
Autor: Magdalena Witkiewicz
Wydawnictwo: Filia
Data premiery: 14 stycznia 2015

Już dziś możecie zamówić ją przedpremierowo w Empik. Nie mogę się doczekać jej lektury od momentu, gdy bodajże w sierpniu o niej usłyszałam. A Wy? Macie na nią ochotę?

3 komentarze:

 1. O tak, mam na nią chęć, na pewno przeczytam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie czytałam żadnej książki tej autorki.
  Trzeba to zmienić :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czekam na nią z utęsknieniem ... Powinna dotrzeć jeszcze przed świętami. Mam nadzieję, że poczta nie zawiedzie. Uwielbiam książki autorki :)

  OdpowiedzUsuń