niedziela, 22 lutego 2015

Blogowe WOW vol.3

Jak to mówią, do trzech razy sztuka. Nie mogłyśmy więc sobie odmówić zorganizowania spotkania pn. BLOGOWE WOW VOL. 3. I może na nim zakończymy, a tymczasem zaproszę Was na opowieść o tym dniu.


Jako, że tematem przewodnim miał być sukces, zdecydowałyśmy, aby spotkanie odbyło się w Pierogarni pod Aniołami (ul. Pomorska 50, Bydgoszcz), gdzie Adam Kowalewski, kucharz w tym lokalu był finalistą jednej z edycji TopChef'a. Widać ogromny progres, ostatnim razem byłyśmy tam ok. 8, czy 9 miesięcy temu i zmiany są niesamowite. Oczywiście na plus.

Wiecie, że jak się coś zapisze, wtedy bardziej się do tego dąży, prawda? Razem z naszym gościem specjalnym, pisarką Magdaleną Witkiewicz, spisałyśmy sobie cele, które chciałybyśmy zrealizować przez najbliższy rok. Wylądowały one w woreczku, a za rok na specjalnym podsumowującym spotkaniu sprawdzimy, czy się udało. Na pewno :)

Magda opowiedziała nam o swoich celach, planach na przyszłość, dotyczących kolejnych powieści i muszę przyznać, że chciałabym wszystkie już, teraz, zaraz przeczytać. Zapowiada się bardzo twórczy rok dla fanów twórczości pisarki. Korzystając z uprzejmości Agaty z Hafija.pl wykorzystałyśmy motyw networkingu, który pozwolił nam poznać się jeszcze lepiej.

Na obiad delektowaliśmy się pierogami, ja wybrałam pierogi babuni, a na deser sernikiem. Na Sisters92 zamierzamy przygotować wpis o pierogarni na kwiecień. Uczestniczki na 3 wow można powiedzieć, że rozumiały się bez słów. Udział wzięły autorki blogów:
Sponsorami spotkania zostali natomiast:

Dziękujemy serdecznie wszystkim za przybycie. Naszym zdaniem było to najlepsze WOW :) A Waszym? Do zobaczenia przy innych okazjach!


8 komentarzy:

 1. Było wyśmienicie :) Raz jeszcze dziękuję za wspaniałe spotkanie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo miło było Cię poznać! Do następnego razu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki wielkie za spotkanie - było fantastycznie! ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna organizacja, dokonała atmosfera :) Już za Wami tęsknię dziewczyny :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzięki wielkie raz jeszcze! Było WOW :)

  OdpowiedzUsuń