Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 22 lutego 2015

Blogowe WOW vol.3

Jak to mówią, do trzech razy sztuka. Nie mogłyśmy więc sobie odmówić zorganizowania spotkania pn. BLOGOWE WOW VOL. 3. I może na nim zakończymy, a tymczasem zaproszę Was na opowieść o tym dniu.


Jako, że tematem przewodnim miał być sukces, zdecydowałyśmy, aby spotkanie odbyło się w Pierogarni pod Aniołami (ul. Pomorska 50, Bydgoszcz), gdzie Adam Kowalewski, kucharz w tym lokalu był finalistą jednej z edycji TopChef'a. Widać ogromny progres, ostatnim razem byłyśmy tam ok. 8, czy 9 miesięcy temu i zmiany są niesamowite. Oczywiście na plus.

Wiecie, że jak się coś zapisze, wtedy bardziej się do tego dąży, prawda? Razem z naszym gościem specjalnym, pisarką Magdaleną Witkiewicz, spisałyśmy sobie cele, które chciałybyśmy zrealizować przez najbliższy rok. Wylądowały one w woreczku, a za rok na specjalnym podsumowującym spotkaniu sprawdzimy, czy się udało. Na pewno :)

Magda opowiedziała nam o swoich celach, planach na przyszłość, dotyczących kolejnych powieści i muszę przyznać, że chciałabym wszystkie już, teraz, zaraz przeczytać. Zapowiada się bardzo twórczy rok dla fanów twórczości pisarki. Korzystając z uprzejmości Agaty z Hafija.pl wykorzystałyśmy motyw networkingu, który pozwolił nam poznać się jeszcze lepiej.

Na obiad delektowaliśmy się pierogami, ja wybrałam pierogi babuni, a na deser sernikiem. Na Sisters92 zamierzamy przygotować wpis o pierogarni na kwiecień. Uczestniczki na 3 wow można powiedzieć, że rozumiały się bez słów. Udział wzięły autorki blogów:
Sponsorami spotkania zostali natomiast:

Dziękujemy serdecznie wszystkim za przybycie. Naszym zdaniem było to najlepsze WOW :) A Waszym? Do zobaczenia przy innych okazjach!


8 komentarzy:

 1. Było wyśmienicie :) Raz jeszcze dziękuję za wspaniałe spotkanie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo miło było Cię poznać! Do następnego razu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Brawo, Dziewczyny!!!!! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzięki wielkie za spotkanie - było fantastycznie! ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetna organizacja, dokonała atmosfera :) Już za Wami tęsknię dziewczyny :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dzięki wielkie raz jeszcze! Było WOW :)

  OdpowiedzUsuń