Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 13 grudnia 2015

BOOK TOUR ,,Dimily. Czy wspominałam, że cię kocham?" Estelle Maskame

Szczerze mówiąc, na debiutancką powieść Estelle Maskame miałam ochotę, odkąd Martyna powiedziała mi, że taka historia się ukazała. Nic więc dziwnego, że zgłosiłam chęć udziału w zabawie BOOK TOUR organizowanym przez Literacki Świat Cyrysi.


,,Czy wspominałam, że się kocham" zaliczana jest do gatunku New Adult - młodych dorosłych i mogę się z tym zupełnie zgodzić. Została ona napisana przez autorkę w wieku kilkunastu lat i wówczas fragmenty były publikowane przez Estelle Maskame na stronie Wattpad (podobnie jak przez Annę Todd w przypadku ,,After"). Pozycja została przyjęta z takim entuzjazmem przez czytelniczki, że została wydana i cieszy się popularnością w coraz większej ilości miejsc na świecie. Powiem Wam w sekrecie, że zupełnie się temu nie dziwię.

Nie mogę powiedzieć, że tego wcześniej nie było, bo było. Niedozwolona miłość, dwoje nastolatków, trójkąt miłosny. Czytaliśmy o tym już dziesiątki razy. Co jednak istotne, mam wrażenie, że w przypadku tej powieści młodzieżowej dostrzegłam pewien powiew świeżości. Eden Murro to 16-letnia dziewczyna, która po 3 latach nikłego, o ile w ogóle, kontaktu z ojcem zostaje zaproszona do Santa Monici na 8 tygodni wakacji. Na miejscu czekają na nią jej trzej przyrodni bracia - Chase, Jamie oraz... Taylor Bruce. To ten ostatni stanie się przyczyną wszystkich jej kłopotów, także tych miłosnych. Czy zakazana miłość między przyrodnim rodzeństwem zdoła przezwyciężyć przeciwności losu? Czy Taylor przestanie oddawać się swoim zakazanym uzależniaczom?

To pierwsza część trylogii, na którą, muszę przyznać, mam ogromną ochotę. Pierwszy tom był subtelny, pojawiały się wątki erotyczne, jednak, jak to czasem bywa, nie były one wulgarne. Muszę Wam powiedzieć, że fajnie było przypomnieć sobie, jak sama miałam te 16 lat, co wtedy działo się z moimi hormonami. Autorka doskonale oddaje to wszystko, o czym młodzi ludzie często wstydzą się mówić - inicjacja życia seksualnego, skomplikowane relacje rodzinne, zatajone żale. Zupełnie nie dziwi mnie fakt, że ,,Czy wspominałam, że Cię kocham?" spotkała się z tak ciepłym przyjęciem. Po prostu każda dziewczyna, czy chłopak może odnaleźć siebie i swoje problemy w tej powieści. Brawo!


Regulamin akcji


1. Chęć przystąpienia do akcji proszę zgłaszać do 22 października w komentarzach pod tym wpisem. W treści komentarza należy zamieścić adres swojego bloga. Kolejność zgłoszeń wpływa na kolejność na liście oczekujących. (I jednocześnie proszę o kontakt na maila:kryniame@wp.pl).

2. W ciągu 8 dni od otrzymania książki proszę opublikować recenzję na swoim blogu, w tytule uwzględniając frazę „Book Tour”. W recenzji proszę umieścić zdjęcie pierwszej strony z wpisami poprzednich Recenzentów oraz linki do stron organizatorów: bloga organizatora -LITERACKI ŚWIAT CYRYSI - oraz fanpage'a Feeria Young. Jeśli dodatkowo prześlecie link na adres: promocja@wydawnictwojk.pl, Wydawnictwo Feeria Young będzie mogło opublikować recenzję na fanpage'u na Facebook'u.


3. Po przeczytaniu książki proszę o kontakt z następną osobą z listy (otrzymacie od LITERACKI ŚWIAT CYRYSI adres mailowy do kolejnego Recenzenta). Bardzo proszę o wysyłkę listem poleconym priorytetowym.


4. Na koniec książka trafi z powrotem do Wydawnictwa, a zdjęcie strony z wpisami zostanie opublikowane na fanpage'u Feeria Young. 

5. Każdy uczestnik proszony jest o wstawienie pod recenzją regulaminu akcji i kontakt z blogerką - cyrysią na maila kryniame@wp.pl w sprawie kontaktu z kolejnym recenzentem oraz opublikowania linku również na fanpejdżu Literacki Świat Cyrysi.

Book Tour zorganizowała Cyrysia wraz z książką wydawnictwa Feeria Young.4 komentarze:

 1. Mnie tego typu publikacje nie interesują, ale cieszę się, że Ty jesteś zadowolona z lektury.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ogromnie się cieszę, że książka przypadła Ci do gustu. Niby nie ma w sobie nic odkrywczego, a jednak wyzwala pozytywne emocje. Teraz pozostaje nam czekać cierpliwie na drugi tom :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Rzadko czytuję takie książki. Często mnie denerwują ;p

  OdpowiedzUsuń
 4. Chętnie bym przeczytała ale mam ją kupić ;)

  OdpowiedzUsuń