Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 16 grudnia 2015

,,Zapach ciemności" C.J. Roberts

,,Zapach ciemności" autorstwa C.J. Roberts to kontynuacja ,,Zapachu ciemności", który niezwykle spodobał mi się kilka miesięcy temu. Postanowiłam poznać dalszą część losów Livvie i Caleba.

Livvie to dziewczyna, która została uprowadzona i przymuszona do pełnienia roli seksualnej niewolnicy. Caleb to jej pan, ze skomplikowanym dzieciństwem, z którego poniekąd wyrwał go Rafiq, któremu jest oddany bezgranicznie. Co się jednak okazuje, Kotek, jak nazywana jest dziewczyna, staje się dla Caleba kimś więcej, niż kolejną osobą do przeszkolenia. Ma stać się materiałem zemsty na Vladku, który rzekomo zamordował żonę i matkę Rafiqa. Tymczasem Livvie znajduje się w szpitalu, posądzona o bycie terrorystką, a o Calebie słuch zaginął. Dziewczyna zaczyna opowiadać dalszą historię swojej tresury.

Jeżeli nie znacie ,,Dotyku ciemności" to od niego powinniście zacząć przygodę z tą dwutomową serią. C.J. Roberts umiejętnie kreśli zachowania, odczucia bohaterów, rodzące się uczucie. Ból pomieszany z żądzą, pożądanie wynikające z bólu. To nie jest zwykły erotyk, jakich być może czytaliście już wiele. To powieść, która temat poddaństwa w relacjach seksualnych pokazuje od innej strony. Ukazuje, jak dwoje bohaterów może na siebie oddziaływać. Muszę przyznać, że dawkowałam sobie tę książkę. Nie chodzi tu o śmiałe sceny erotyczne, ale o to, że wiedziałam, że za 500 kilkadziesiąt stron ta opowieść się skończy, a ja będę musiała pożegnać się z Livvie i Calebem.

,,Dotyk ciemności" oraz ,,Zapach ciemności" to powieści wchodzące w skład serii ,,The Dark Duet" wydawanej przez wydawnictwo Czwarta Strona. Nie potrafię powiedzieć, czy to jedyne książki, jakie ukażą się w ramach tego cyklu, mam nadzieję, że nie. Z chęcią przeczytałabym jeszcze jakąś pozycję autorstwa C.J. Roberts. Jeżeli nie obce Wam klimaty miłosnych, śmiałych uniesień, koniecznie sięgnijcie po te pozycje. Jestem przekonana, że nie będziecie żałować.

Książkę otrzymałam od BookMaster.pl


4 komentarze: