Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 7 lutego 2016

,,Amber" Gail McHugh [BOOK TOUR]

,,Amber" to ostatnio dość gorący tytuł, jeśli chodzi o literaturę erotyczną. Nic więc dziwnego, że postanowiłam wziąć udział w Book Tour organizowanym przez Cyrysię. Czy było warto?Nie ukrywam, że lubię przeczytać książki z tego gatunku, jednak w przypadku ,,Amber" od początku było coś nie tak. Ciężko było mi się wciągnąć w wykreowaną przez Gail McHugh opowieść. Poznajemy Amber, dziewczynę po przejściach, wychowywaną w domach dziecka i rodzinach zastępczych, z których tylko ostatnia okazała jej należyte wsparcie. Bohaterka na początku swojego pobytu w Maryland poznaje dwójkę przyjaciół, Rydera Ashcrofta i Brocka Cunninghama. Którego z nich wybierze? Co ciekawe, od początku czuje pociąg do każdego z nich.

Muszę przyznać, że ta książka jest przereklamowana, przynajmniej moim zdaniem. Nie ma w niej nic nowatorskiego. Jedna dziewczyna, dwóch chłopaków, ileż razy już o tym czytaliśmy? No właśnie. Sceny są dość śmiałe, aczkolwiek utrzymane w bardzo przystępnym tonie. Mnie niestety ,,Amber" nie zachwyciła, choć nie można zarzucić pisarce braku kreacji głównych bohaterów i ich przeszłości. Zbuntowani, napaleni bohaterowie ze swoimi tajemnicami to coś, co może zainteresować nastoletniego czytelnika.

Nigdy wcześniej nie miałam styczności z twórczością Gail McHugh, więc nie do końca wiedziałam, czego się spodziewać. Na blogach jej druga seria ,,Collide" i ,,Pulse" zbiera wiele pozytywnych opinii, podobno jest o wiele ciekawsza od tej. ,,Amber" to pierwszy tom serii, po resztę, jak się domyślacie, nie sięgnę, gdyż trochę szkoda mi czasu, gdy na półce czekają o wiele ciekawsze pozycje. A Wy czytaliście? Jak Wam się podobała ,,Amber"?


Regulamin akcji

LITERACKI ŚWIAT CYRYSI oraz wydawnictwo Akurat.

4 komentarze:

 1. Ja na razie jestem w trakcie czytania tej książki...więc póki co wstrzymam się na razie z opiniami, ale jak na razie czyta mi się dość lekko, chociaż przeczytałam dopiero nieco ponad 200 stron.

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj, oj ranisz moje serce :))
  Ja jak wiesz mam zupełnie inne zdanie na temat ''Amber'', ale nie zmienia to faktu, że doceniam szczerość Twoich odczuć.

  OdpowiedzUsuń
 3. Właśnie skończyłam czytanie i opublikowałam recenzję u siebie, mam zupełnie inne zdanie, ale wiadomo każdy ma inny gust:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Znów nie mój gatunek, tym bardziej, że książka jest średnia.

  OdpowiedzUsuń