Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 9 marca 2016

,,DIMILY. Czy wspominałem, że Cię potrzebuję?" Estelle Maskame [BOOK TOUR]

Pierwszy tom bestsellerowej serii DIMILY ,,Czy wspominałam, że Cię kocham?" spodobał mi się na tyle, że postanowiłam zapoznać się z jej kontynuacją. ,,Czy wspominałem, że Cię potrzebuję" jest na tyle porywająca, że przeczytałam książkę w jeden dzień.


Eden Munro już dawno zorientowała się, że jej związek z przyrodnim bratem, Tylerem, nie powinien mieć miejsca, jednak co zrobić. Nie potrafią przestać o sobie myśleć. Jest tylko jeden problem - dziewczyna ma chłopaka, Deana, zakochanego w niej po uszy, który nie wyobraża sobie, że bohaterka mogłaby spędzić 6 tygodni u Tylera w Nowym Jorku. Rodzeństwo spotyka się po prawie roku nieobecności, a uczucia między nimi wybuchają ze zdwojoną siłą. Czy Eden ulegnie Tylerowi i stworzy z nim związek, informując o tym wszystkich bliskich?

Muszę przyznać, że właściwie początek mnie nie zachwycił, ale potem było już tylko lepiej. Z wielkim zainteresowaniem śledziłam rozwój wydarzeń. ,,Czy wspominałem, że Cię potrzebuję" to kolejna pozycja, która zalicza się do popularnego w ostatnim czasie gatunku New Adult (dla nastolatków o ich rówieśnikach, którzy wkraczają w sferę miłości i seksu). Sama autorka zaczęła pisać tę trylogię, mając kilkanaście lat, dlatego bardzo trafnie oddaje targające młodzieżą uczucia.

Pozostaje pytanie - poddać się miłości, czy też odciąć się od niej i zachować w tajemnicy łączące ich uczucie? Jedno jest pewne. Eden i Tylera czeka ciężkie zadanie. Niezależnie od decyzji, którą podejmą, ktoś będzie cierpiał. Samo zakończenie szczególnie mnie nie zaskoczyło (nie, nie jest takie, jak myślicie), ale z ciekawością będę wyczekiwać zwieńczenia serii DIMILY. Spodoba się ona nie tylko nastolatkom, którzy odnajdą w niej odzwierciedlenie swoich problemów, ale także osobom, które lubią powieści młodzieżowe.

Regulamin akcji: KLIK

Organizatorami akcji są Literacki Świat Cyrysi oraz Wydawnictwo Feeria Young.

3 komentarze:

  1. Teraz pozostaje nam czekać na trzeci, ostatni tom :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Mam takie same odczucia do zakończenia. Ale na trzeci tom czekam z niecierpliwością ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Jakoś nieciekawi mnie ta seria, ale dobrze, że w Twoim przypadku jest inaczej.

    OdpowiedzUsuń