Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 13 marca 2016

Spotkanie blogerek w Brodnicy

Jak pewnie niektórzy z Was wiedzą, 5 marca miałam możliwość uczestniczenia w spotkaniu blogerek w Brodnicy w Restauracji Starówka. Serdecznie dziękuję Patrycji za zaproszenie! Organizatorka nie zapomniała także o naszych czworonożnych przyjaciołach - każda z uczestniczek przyniosła dla nich suchą karmę i makarony.Spotkanie rozpoczęło się o 13. Po krótkim przedstawieniu się i powiedzeniu kilku zdań o swoim blogu, skusiłyśmy się na słodki poczęstunek. W międzyczasie losowaliśmy także po dwie karteczki z pytaniami blogowo-kosmetycznymi, które miały na celu lepsze poznanie się uczestniczek.Pierwszy wykład miała Roksana z bloga Dzwoneczkowy Raj Mamy, reprezentująca firmę Plus dla skóry, która opowiadała o produktach tej marki. Miałyśmy także okazję obejrzeć testowe produkty firmy.


Następnie odbyła się mini sesja, w której wzięły udział wszystkie uczestniczki. Oto moja fotografia.


Po obiedzie odwiedziła nas pani dietetyk, która w ciekawy sposób przedstawiła nam zasady, którymi powinnyśmy kierować się w czasie diety. Wręczyła nam także wykaz produktów, które można jeść w umiarkowanych ilościach oraz tych, które można spożywać bez ograniczeń i tych, które są zabronione.


Na końcu odwiedził nas także fryzjer, jednak z racji odjazdu autobusu nie miałam już możliwości uczestniczenia w tym wykładzie.
Uczestniczki spotkania
Ewelina - Skin and the acne
Marlena - For you style tv 
Patrycja - Sentimentale
Natalia - Natalia Jarocka
Daria - Dzika Wózkowa
Patrycja - Kobiecy Żywioł
Przy okazji dziękuję organizatorkom za możliwość udziału w tym świetnym spotkaniu. 
Było świetnie!

5 komentarzy: