Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 23 marca 2016

,,Real" Katy Evans [BOOK TOUR]

,,Real" to nowa seria wydawana przez wydawnictwo Papierowy Księżyc, która zgodnie z obietnicą ma pochłonąć czytelnika i rozpalić wszystkie jego zmysły. Czy aby na pewno?


Ostatnimi czasy utarło się powiedzenie, że wszystkie książki z wątkiem erotycznym, które powstają, są wzorowane na wszystkim znanym Grey'u, bez względu na to, czy czytali książki i oglądali film, czy też nie. Miłym zaskoczeniem więc okazał się być fakt, gdy okazało się, że akcja ,,Real" toczy się w bokserskim świecie, Remington ,,Tajfun" Tate to nie dominujący samiec, a Brooke Dumas to nie kolejna poddańczo oddana mu wyznawczyni jego osoby. Choć z tym ostatnim mogłabym polemizować.

Remy to znany bokser, wyrzucony z oficjalnych rozgrywek, obecnie walczący w Podziemnej Lidze. Jego największym przeciwnikiem ma być ,,Skorpion", z którym, jeśli wygra odpowiednio dużo walk, spotka się w finale. Podczas jednych z zawodów wśród osób, które przyszły mu kibicować dostrzega Ją. Brooke. Dziewczyna ma 24 lata, ale prawie mdleje na jego widok, a gdy ten prosi ją o telefon, który otrzymuje od jej przyjaciółki, niemal ma ochotę w tej chwili zaciągnąć go do łóżka. Tymczasem, Tajfun nie dąży do zbliżenia. Czyżby skrywał przed światem tajemnicę, która można zmienić dotychczasowe życie coraz bardziej zauroczonej w nim rehabilitantki sportowej?

Muszę przyznać, że postanowiłam zapoznać się z ,,Real" w ramach Book Tour, ponieważ sądziłam, że ta książka, zgodnie z zapowiedzią, pochłonie wszystkie moje zmysły, a ja sama oddam się całkowicie tej historii. Tymczasem okazało się, że to przyjemny romans, powieść miłosna z elementami erotycznymi, odpowiednia dla nastoletniego czytelnika, który lubi ostatnio tak popularne powieści New Adult. To przyjemna historia, której następne dwa tomy ukażą się w Polsce jeszcze w tym roku. Czy się na nie skuszę? Pewnie tak. Ciekawa jestem, jaki finał będzie miała kariera Remingtona.


Regulamin akcji

Organizatorami akcji są Literacki Świat Cyrysi oraz wydawnictwo Papierowy Księżyc

4 komentarze:

 1. Świetna recenzja :) Zapowiada się niesamowicie. Nie mogę się doczekać, kiedy dostanę ją w swoje łapki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Po prostu jesteś już stałą wyjadaczką tego gatunku, dlatego niełatwo rozpalić Twoje zmysły :)
  A tak na poważnie - dziękuję za udział w mojej zabawie i szczerą recenzję.

  OdpowiedzUsuń
 3. Już się nie mogę doczekać kiedy do mnie dotrze książka :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mnie jakoś nie ciągnie do tej książki, ale na pewno znajdzie swoich zwolenników.

  OdpowiedzUsuń