Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 20 kwietnia 2016

,,Warkocze. Przewodnik krok po kroku" Laura Arnesen i Marie Wivel

Jakaż mała dziewczynka nie marzy o fantazyjnych warkoczach i fryzurach, wyglądających niczym te z baśni? Na szczęście powstała książka, dzięki której życie każdej mamy stanie się o wiele prostsze - ,,Warkocze. Przewodnik krok po kroku".


Zawsze zazdrościłam dziewczynom przepięknych warkoczy, zwłaszcza uwielbiam dobieranego, ale coś stawało mi na przeszkodzie, aby nauczyć się go pleść. Po pierwsze, uważałam, że mam za krótkie włosy, po drugie, że to okropnie skomplikowane, a po trzecie, na pewno się nie nauczę. Co ciekawe, ,,Warkocze. Przewodnik krok po kroku" trafił w moje ręce gdzieś w okolicach premiery, przeleżał kilka miesięcy, a ja doszłam do wniosku, że chyba czas dać mu szansę. Laura Arnesen i Marie Wivel to przyjaciółki, które założyły profil na Instagramie z warkoczowymi inspiracjami, a później okazało się, że nie tylko one są temu oddane. Tak właśnie powstała książka.

Pozycja została podzielona na kilka rozdziałów: Podstawowe sploty, Plecione fryzury, Be me Valentine, Fryzury na imprezę,  Flower Power, Nasze najbardziej szalone sploty. Na początkowych kartach poradnika znajdziemy także spis podstawowych akcesoriów, które przydadzą nam się przy pleceniu warkoczy. Przy każdej fryzurze znajduje się składanka zdjęć, która pokazuje, jak wykonać daną czynność oraz kod do zeskanowania, który przeniesie nas do instrukcji video.  Został określony także stopień trudności, czas wykonania oraz podane niezbędne akcesoria.

Bardzo podoba mi się to, że przy trudniejszych fryzurach (ale nie tylko) zostały zawarte rady autorek, jak dokładnie wykonać dany warkocz. Książka została wydana bardzo schludnie, w sztywnej oprawie. Nawet jeżeli nie jesteście zapalonymi fanami warkoczy, powinna przypaść Wam do gustu. Wydaje mi się, że to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fryzjerów, której podstawy mogą stać się początkiem tworzenia jeszcze innych warkoczowych połączeń.

Za książkę-niespodziankę dziękuję wydawnictwu Znak.

2 komentarze:

  1. Super jest ta książka. Naprawdę ładnie i pomocnie wydana.

    OdpowiedzUsuń
  2. No nie mam cierpliwości do tworzenia takich fryzur niestety, chociaż szalenie mi się podobają.. Ale mam już długie włosy i czasami mi przyjaciółka podobne warkocze plecie, super są :D

    OdpowiedzUsuń