Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 24 kwietnia 2016

,,Czy ten rudy kot to pies?" Olga Rudnicka

Olga Rudnicka zdominowała ostatnimi czasy moje czytelnicze życie. Sprawdźcie, jak spodobała mi się jedna z jej pierwszych pozycji pt. ,,Czy ten rudy kot to pies?".
Ulka Nowacka to zwariowana kobieta w okolicach trzydziestki, które po raz kolejny sprowadziła na siebie kłopoty. A właściwie... sprowadził je na nią szef. Żonaty. Małżonka, gdy dowiedziała się o romansie zażądała zwolnienia niczego nieświadomej Uli (bądź co bądź, z zajętymi się nie spotyka). Główna bohatera wpada na genialny pomysł wyjazdu do Irlandii. Niestety, nie wszystko idzie po jej myśli, a ona sama ląduje pod Wrocławiem posądzona o oszustwa. Czy uda jej się wyjść cało z tej sytuacji?

Muszę przyznać, że z ogromną przyjemnością zapoznałam się z kolejną pozycją autorstwa Olgi Rudnickiej. ,,Czy ten rudy kot to pies?" to kontynuacja ,,Martwego Jeziora", które niedawno Wam prezentowałam. Wówczas Beata, przyjaciółka Uli, postanowiła dowiedzieć się prawdy o swoich biologicznych rodzicach. W tej części ten wątek zostanie dodatkowo rozwinięty. Pisarka pokusiła się także o wplecenie wątku wsi, wszyscy wszystko o wszystkich wiedzą, a plotki rozwijają się z lotem błyskawicy. Czasem może wyniknąć z tego kilka nieprzyjemnych sytuacji.

Jeżeli macie ochotę na lekką powieść obyczajową z wątkiem kryminalnym oraz romantycznym, koniecznie sięgnijcie po tę serię autorstwa polskiej pisarki. Jestem przekonana, że miło spędzicie z nią czas, którego nie uznacie za stracony. A może znacie już książki Olgi Rudnickiej? Które pozycje szczególnie Wam się spodobały? Na mnie czeka wypożyczony w bibliotece ,,Cichy wielbiciel".

3 komentarze:

  1. czytałam tą książkę, poprzednią część również - lekkie i zabawne lektury :) ostatnio czytałam "fartowny pech", ale średnio mi się podobała :) najmilej chyba wspominam "Zacisze 13" oraz "Natalii 5" :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie czytałam jeszcze nic tej pisarki, ale może skuszę się na jej najnowszy kryminał.

    OdpowiedzUsuń
  3. Nie czytałam, nie miałam jeszcze okazji. Ale o psach to mam bardzo dużo książek przeczytanych, ponieważ zdecydowaliśmy się na psiaka i czytam, aby wiedzieć jak najwięcej, w jaki sposób się nim opiekować. Mamy już nawet swój ulubiony sklep, jeśli chodzi o akcesoria, legowiska i wszystkie inne dodatki dla psiaka. Tym sklepem jest https://petinio.com/ . Sprawdźcie sobie ich ofertę, jeśli macie takich pupili w swoim domu. Psiaki zasługują na świetne rzeczy, które są bardzo dobre jakościowo. Polecam zerknąć i sprawdzić.

    OdpowiedzUsuń