Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 4 maja 2016

,,I że ci nie odpuszczę" Joanna Szarańska [BOOK TOUR]

Joanna Szarańska na początku dała poznać się licznej rzeszy odbiorców, jako blogerka. Później ujawniła się także jako pisarka. ,,I że ci nie odpuszczę" to pierwszy tom jej debiutanckiej serii z Kaliną w roli głównej.


Muszę szczerze przyznać, że podejście do ,,I że cię nie odpuszczę" to tak naprawdę ponowna próba, którą podjęłam w ramach Book Tour. Jakiś miesiąc wcześniej udało mi się kupić e-booka w promocyjnej cenie, jednak po ok. 60 stronach wersji papierowej przestałam i nie udało mi się wtedy dokończyć. Postanowiłam poświęcić wolną niedzielę i zapoznać się z dalszymi losami Kaliny. Z początku nie mogłam się wciągnąć, pozornie wszystko było ok, ale czegoś mi brakowało. Później jednak, może nie czytałam z zapartym tchem, ale doszłam do wniosku, że czytana pozycja przypomina mi... książki Olgi Rudnickiej. Lekka intryga kryminalna, do tego wątek miłosny - pozycja idealna na wolny weekend!

Kalina Radecka, 27-letnia główna bohaterka, szykowała się do ślubu, w czasie którego, jak w kiepskiej komedii romantycznej, jej najlepsza przyjaciółka Jolka oznajmiła, że nie może dojść do małżeństwa, bowiem pan młody spodziewa się dziecka. Z nią. Jak można się domyślić, do ślubu nie doszło. Nieoczekiwanie jednak kobieta otrzymuje zaproszenie od ciotki byłego narzeczonego, z którego może skorzystać, wykorzystując pobyt w SPA. Wybiera się więc do Kamionek, gdzie nic nie jest takie, jak być powinno. A na pewno nie ma tam zabiegów z glinki. Co zastała na miejscu?

,,I że ci nie odpuszczę" to licząca nieco ponad 300 stron interesująca opowieść, przedstawiająca kolejne perypetie Kaliny, zarówno te miłosne, jak i wypoczynkowe. Szczerze powiem, że z chęcią zapoznam się z dalszymi losami, tym bardziej, że gdybym nie wiedziała, nie powiedziałabym, że to debiut literacki Joanny Szarańskiej. Może nie porwał mnie bez reszty, może nie zarwałabym dla niego nocy, nie mogę jednak powiedzieć, że nie jestem ciekawa dalszych losów głównej bohaterki. Jeśli szukacie lekkiej pozycji na letnie popołudnie, śmiało możecie sięgnąć po tę powieść.
Książka została przeczytana w ramach BOOK TOUR, organizowanego przez Przegląd czytelniczy.

1 komentarz:

  1. Książki jeszcze nie czytałam, aczkolwiek może to zmienię.

    OdpowiedzUsuń