Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 8 maja 2016

,,Smakowita Ella. Cudowne produkty i przepyszne jedzenie, które pokochacie ty i twoje ciało" Ella Woodward

Książki kulinarne niezwykle często goszczą w mojej biblioteczce, o czym świadczy to, że mam ich już kilkadziesiąt. Bardzo ucieszyłam się więc, gdy dotarła do mnie niespodziewana przesyłka od wydawnictwa Znak.


,,Smakowita Ella. Cudowne produkty i przepyszne jedzenie, które pokochacie ty i twoje ciało" Elli Woodward to bardzo pięknie wydana publikacja, która powstała z potrzeby serca. Ella chorowała, słabła, długo lekarze nie potrafili nazwać choroby, która ją dotknęła. Pewnego dnia trafiła na osobę, która przedstawiała przepisy roślinne i postanowiła spróbować. W ciągu 2 lat wróciła do stanu prawie sprzed choroby. W kuchni eksperymentuje. Uważa, że nie musi być w niej nudno, ale zdrowo i smacznie.

Ella Woodward nie namawia nas do tego, byśmy od razu zmienili swoje życie i całkowicie zrewolucjonizowali swoją dietę. Proponuje, byśmy zmiany wprowadzali stopniowo. Oprócz tego, że stan Elli się poprawił, dziewczyna założyła bloga z przepisami, którego prowadzi już 2,5 roku. Początkowo nie udostępniała swoich przepisów publicznie, jednak z czasem okazało się, że jej receptury cieszą się coraz większą popularnością i postanowiła to zmienić.

Książka jest podzielona na kilka działów - Podstawy, Produkty zbożowe, Orzechy i nasiona, Rośliny strączkowe, Warzywa, Owoce, Smoothie i soki, Życie według smakowitej Elli, Moje ulubione adresy, Często zadawane pytania. Wszystkie te kategorie są bardzo obszerne i wspaniale skonstruowane. Na początek krótki wstęp, dotyczący danego rozdziału, a potem mnóstwo przepisów. Oprócz receptury pod nazwą dania zawsze jest kilka słów od Elli, co jeszcze bardziej uświetnia lekturę. Dział Życie według smakowitej Elli to propozycje kilku menu z przepisami z książki. To także wyróżnia tę publikację spośród innych pozycji kulinarnych.

,,Smakowita Ella. Cudowne produkty i przepyszne jedzenie, które pokochacie ty i twoje ciało" Elli Woodward to przepięknie wydana książka w cenie 49,90 zł. Znajdują się w niej przepisy także na dania bezglutenowe. Produkty na dania można kupić praktycznie w każdym sklepie. Blogerka udowadnia,  że można żyć smacznie i zdrowo, a jej książka jest tego najlepszym przykładem.
Za książkę-niespodziankę dziękuję wydawnictwu Znak.

2 komentarze:

  1. Cudowna książki. Elegancko wydana z pysznymi przepisami.

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetne zdrowe przepisy! Uwielbiam pełnowartościowe posiłki, które służą mojemu zdrowiu. Oprócz tego staram się regularnie ćwiczyć, co także wpływa na moje samopoczucie. Nawet poszłam do trenera personalnego, aby ułożył mi plan treningowy na siłownie.

    OdpowiedzUsuń