Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 8 maja 2016

,,Smakowita Ella. Cudowne produkty i przepyszne jedzenie, które pokochacie ty i twoje ciało" Ella Woodward

Książki kulinarne niezwykle często goszczą w mojej biblioteczce, o czym świadczy to, że mam ich już kilkadziesiąt. Bardzo ucieszyłam się więc, gdy dotarła do mnie niespodziewana przesyłka od wydawnictwa Znak.


,,Smakowita Ella. Cudowne produkty i przepyszne jedzenie, które pokochacie ty i twoje ciało" Elli Woodward to bardzo pięknie wydana publikacja, która powstała z potrzeby serca. Ella chorowała, słabła, długo lekarze nie potrafili nazwać choroby, która ją dotknęła. Pewnego dnia trafiła na osobę, która przedstawiała przepisy roślinne i postanowiła spróbować. W ciągu 2 lat wróciła do stanu prawie sprzed choroby. W kuchni eksperymentuje. Uważa, że nie musi być w niej nudno, ale zdrowo i smacznie.

Ella Woodward nie namawia nas do tego, byśmy od razu zmienili swoje życie i całkowicie zrewolucjonizowali swoją dietę. Proponuje, byśmy zmiany wprowadzali stopniowo. Oprócz tego, że stan Elli się poprawił, dziewczyna założyła bloga z przepisami, którego prowadzi już 2,5 roku. Początkowo nie udostępniała swoich przepisów publicznie, jednak z czasem okazało się, że jej receptury cieszą się coraz większą popularnością i postanowiła to zmienić.

Książka jest podzielona na kilka działów - Podstawy, Produkty zbożowe, Orzechy i nasiona, Rośliny strączkowe, Warzywa, Owoce, Smoothie i soki, Życie według smakowitej Elli, Moje ulubione adresy, Często zadawane pytania. Wszystkie te kategorie są bardzo obszerne i wspaniale skonstruowane. Na początek krótki wstęp, dotyczący danego rozdziału, a potem mnóstwo przepisów. Oprócz receptury pod nazwą dania zawsze jest kilka słów od Elli, co jeszcze bardziej uświetnia lekturę. Dział Życie według smakowitej Elli to propozycje kilku menu z przepisami z książki. To także wyróżnia tę publikację spośród innych pozycji kulinarnych.

,,Smakowita Ella. Cudowne produkty i przepyszne jedzenie, które pokochacie ty i twoje ciało" Elli Woodward to przepięknie wydana książka w cenie 49,90 zł. Znajdują się w niej przepisy także na dania bezglutenowe. Produkty na dania można kupić praktycznie w każdym sklepie. Blogerka udowadnia,  że można żyć smacznie i zdrowo, a jej książka jest tego najlepszym przykładem.
Za książkę-niespodziankę dziękuję wydawnictwu Znak.

1 komentarz: