Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 5 czerwca 2016

,,Kochając pana Danielsa" Brittainy C. Cherry

Jestem prawie pewna, że ,,Kochając pana Danielsa" to jedna z chętniej czytanych książek z gatunku New Adult w ostatnim czasie. Sprawdźcie dlaczego.


O tej pozycji zrobiło się głośno już w okolicach premiery. Dziewczyny pisały, że chciałyby spotkać kogoś takiego jak pan Daniels, przeżyć coś w rodzaju przygody, jakiej doświadczyła Ashlyn, główna bohaterka powieści Brittainy C. Cherry. A w tym wszystkim ja, myśląca sobie, że przecież mnie taka powieść zupełnie nie zainteresuje. Jestem już za stara na takie ckliwe historyjki, a w ogóle to ja nie lubię tego gatunku. Och, jakże się myliłam, przekonałam się już po przeczytaniu kilkudziesięciu stron.

Więź, łącząca bliźnięta jest jedyna i niepowtarzalna. Najlepiej przekonała się o tym Ashlyn, której siostra, Gabby, niedawno odeszła, a matka, jak dziewczyna podejrzewa, nie chcąc jej znać wysyła ją do ojca, z którym nie utrzymywała żywego kontaktu już dłuższy czas. Można powiedzieć, że to dla siebie obcy ludzie. Przed śmiercią Gabby zostawiła jednak dla siostry listy, które ta może otworzyć, gdy np. pocałuje nieznajomego, czy napije się alkoholu po raz pierwszy. Docierając do miasteczka, gdzie mieszka Henry, Ashlyn poznaje mężcyznę. Między nimi zaczyna iskrzyć już od pierwszych chwil. Jest tylko jeden problem - okazuje się, że pan Daniels jest jej nauczycielem!

Musze przyznać, że na początku, mimo tego, że ,,Kochając pana Danielsa" mi się podobała, nie mogłam się wciągnąć do końca w jej fabułę. Z każdą kolejną stroną utwierdzałam się w przekonaniu, że wiem, dlaczego liczne rzesze czytelniczek pokochały tę książkę. Romans nauczyciela z uczennicą, w tle zespół muzyczny, którego teksty inspirowane są dziełami Szekspira. Czy to wszystko może się udać? Miłość, gniew, pożądanie, niepewność. Jedno jest pewne, na brak emocji nie będziecie narzekać. A ja szybko pobiegłam do biblioteki, aby wypożyczyć kolejną pozycję pisarki - ,,Art & Soul".

2 komentarze: