Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 3 lipca 2016

,,Pamiętnik z przyszłości" Cecelia Ahern

Cecelia Ahern coraz większym szturmem zdobywa nie tylko polski rynek wydawniczy. Niedawno pojawiło się wznowienie jednej z jej pozycji - ,,Pamiętnika z przyszłości". Czy i Wy chcielibyście znać przyszłość?

Ostatni czas nie był dla Tamary Goodwin tym najlepszym. Nieoczekiwane długi, samobójstwo ojca, przeprowadzka na wieś w Meath, gdzie nie ma praktycznie żadnych rozrywek. Wiecznie pilnująca ją ciotka Rosaleen, nieco skryty wuj Arthure, matka zapadająca się w swoim świecie. Od popadnięcia w obłęd ratuje Tamarę niespodziewane spotkanie z chłopcem, który zajmuje się biblioteką objazdową. To właśnie tam trafia w jej ręce tajemnicza księga... w której są zapisane jej dalsze losy. Codziennie nad ranem w pozycji ukazuje się wpis, spisany ręką Tamary, tyle, że dotyczący dnia, który dopiero ma mieć miejsce... Dziewczyna popada w lekki obłęd, tym chętniej więc stara się rozwikłać tajemnicę zamku i ciotki Rosaleen.

Muszę przyznać, że od czasu do czasu lubię przeczytać jedną z powieści Cecelii Ahern. Nie mogę powiedzieć, żebym czekała z niecierpliwością na ich lekturę, ale mają w sobie coś, przez co trudno mi się im oprzeć. Ostatnio czytałam ,,Miłość i kłamstwa", które mnie zaciekawiły. Niestety, nie mogę tego powiedzieć o pierwszej części ,,Pamiętnika z przyszłości". Męczyłam ją okropnie, kilkadziesiąt stron i koniec. Później postanowiłam przeczytać większą część i tak się wciągnęłam, że nie odłożyłam książki aż do ostatniego zdania. Zapewne było to spowodowane tym, że pojawił się lekki wątek detektywistyczny, w którym Tamara postanowiła odkryć tajemnice przeszłości.

Podsumowując, ciekawa fabuła, w którą macie szansę wciągnąć się w miarę szybko. Tajemnica z przeszłości, zagadka przyszłości, zagubiona Tamara, której wydaje się, że wszyscy coś wiedzą, tylko ona nie potrafi zadać właściwych pytań. Siostra Ignacjusz, która uparcie twierdzi, że dziewczyna ma 17 lat, choć ona ma ich 16. Trochę fantastycznie, przerysowanie, ale całościowo ciekawie. Być może mieliście już okazję zapoznać się z ,,Pamiętnikiem z przyszłości" Cecelii Ahern przy okazji pierwszego wydania tej powieści.

Za egzemplarz dziękuję Business&Culture

4 komentarze:

 1. Bardzo spodobał mi się styl autorki, szczególnie po przeczytaniu Kraina zwana tutaj, więc myślę, że to tylko kwestia czasu aż dorwę ją w swoje ręce :)
  Pozdrawiam serdecznie
  ifeelonlyapathy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie czyta lam jeszcze nic tej autorki, ale może nie zacznę tego zmieniać od tej pozycji.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nigdy jeszcze nie czytałam nic tej autorki, ale może kiedyś spróbuję :p
  unpredictabble.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. ,,Love, Rosie" tej autorki uwielbiam. Potem czytałam ,,Kiedy cię poznałam" - książka ciekawa, ale już bez rewelacji. Nie mniej jednak pozostałe książki Ahern, w tym ,,Pamiętnik z przyszłości" chcę poznać :)

  OdpowiedzUsuń