Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 23 listopada 2016

,,Dziś tak bardziej" Cyber Marian

Cyber Marian znany jest przede wszystkim z tego, że nikt tak naprawdę nie wie, jak naprawdę się nazywa. Nie ma o nim bliższych informacji. Jego fani wiedzą tylko to, co sam zechciał im ujawnić.Cyber Mariana osobiście nigdy na oczy nie widziałam, aczkolwiek można go zobaczyć na większych wydarzeniach blogowych, na których prowadzi jeden z paneli. Tego typu wydarzenia cieszą się na pewno sporym zainteresowaniem, bo, jak już wspomniałam, nikt tak naprawdę nie wie, kim jest Cyber Marian. Postanowiłam skusić się na ksiązkę youtubera z tego powodu, że byłam jej bardzo ciekawa.

Publikacja została podzielona na kilka głównych działów - możemy poczytać o dzieciństwie i młodości Cyber Mariana, co nieco o jego wybrance, a następnie żonie, pojawia się także dość obszerny wątek, opisujący chorobę youtubera oraz dział poświęcony YT. Całość jest naprawdę bardzo kolorowa, czyta się bardzo szybko. Co jakiś czas pojawiają się się zestawienia TOP 10..., co jeszcze w większym stopniu sprawia, że lektura nas nie nuży.

Aby nie było tak kolorowo, muszę przyznać, że cena jest zatrważająca, biorąc pod uwagę, ze całość czytałam 3-4 godziny. Rozumiem, że autor się napracował, w publikacji jest sporo kolorowych elementów, ale 45 zł? To dla mnie za duża przesada. Dodatkowo kilka razy została pomylona końcowa numeracja stron i zamiast x/295 zostało napisane x/320. Nie ukrywam, że pozycja jest dość ciekawa, zdradza co nieco o Cyber Marianie, ale, szczerze mówiąc, z przykrością muszę stwierdzić, że nie jest warta swojej ceny.

Za egzemplarz dziękuję AIM Media.4 komentarze:

 1. faktycznie strasznie głośno ostatnio o tej książce i też się zastanawiałam kto to w ogóle jest :D

  OdpowiedzUsuń
 2. No nie wytrzymam... Cyber Marian napisał książkę. Świat zdecydowanie schodzi na psy :(

  OdpowiedzUsuń
 3. Ani o książce, ani o takim youtuberze nie słyszałam. Żadnego Cyber Mariana nie znam :P Ale zaintrygowałaś mnie

  OdpowiedzUsuń
 4. Mi też nie za bardzo przypadła do gustu ta książka.

  OdpowiedzUsuń