Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 18 listopada 2016

,,I obiecuję Ci miłość..." Marta W. Staniszewska [BOOK TOUR]

Marta W. Staniszewska to autorka już trzeciej powieści wydanej przez Wydawnictwo Psychoskok. 


Zapoznając się z dwoma pierwszymi powieściami autorstwa młodej pisarki postanowiłam skusić się także na udział w Book Tour organizowanym przez Cyrysię. Książka chwilę musiała odczekać, zanim się za nią zabrałam. Muszę jednak przyznać, że o ile fabuła była naprawdę stosunkowo nowatorska i wciągająca, o tyle z odbiorem przekazanych treści i stylem miałam niemały problem. Nie płynęłam po tekście, nie było tak, że nie mogłam doczekać się zakończenia, które okazało się niezwykle wzruszające. Ot, przyjemna emocjonująca lektura, której jednak czegoś zabrakło. Być może takiej płynności językowej.

Może od początku. Izabella nie jest szczęśliwa w małżeństwie, za Tomasza wyszła dlatego, że był jej przyjacielem i trochę nie wypadało jej odmówić. Niewiele znaczące kiełkujące się uczucie między nią a Vincentem zostaje zerwane przez upływ czasu i nowe uczucie. Belli wydaje się, że kocha męża, ten tymczasem zdradza ją z asystentką nowego klubu Vinca, który wraca do stolicy. Tak aranżuje sytuację, aby ukochana mogła z nim pracować. Czy Tomasz w porę zacznie działać i zawalczy o żonę? Czy dawna kiełkująca miłość ma szansę odrodzić się na nowo?

Muszę przyznać, iż ,,I obiecuję Ci miłość..." Marty W. Staniszewskiej to dość interesująca pozycja, z którą warto się zapoznać, jeśli lubicie literaturę erotyczną, nie jest to powieść wulgarna, raczej napisana ze smakiem. Autorka coraz bardziej się rozkręca, aczkolwiek wydaje mi się, że jej druga seria bardziej mi się podobała. Nie pogniewałabym się jednak, gdyby kiedyś powstała kontynuacja tej historii.

Książkę przeczytałam w ramach BOOK TOUR u Cyrysi.
2 komentarze:

  1. Dziękuję za udział w mojej zabawie i za subiektywną recenzję.

    OdpowiedzUsuń
  2. Muszę przyznać, że niestety nie są to za bardzo moje klimaty.

    OdpowiedzUsuń