Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 16 listopada 2016

,,Perfekcyjne maniery" Małgorzata Rozenek-Majdan

Jak być prawdziwą damą? Jak ubrać się na rozmowę kwalifikacyjną i dlaczego nie powinniśmy mówić ,,Na zdrowie". O tym wszystkim pisze Małgorzata Rozenek w swojej książce ,,Perfekcyjne maniery".


Szczerze mówiąc, publikację kupiłyśmy przypadkiem, chciałyśmy zobaczyć, jak wypada pozycja napisana przez Perfekcyjną Panią Domu. Ostatecznie nie doszedł prezent i czytałam ją szybko jednego wieczoru, żeby przekazać ją dalej. Muszę przyznać, że to interesujący zbiór porad, które bez większego problemu możemy wcielić w sytuacje z naszego życia. Jak się zachować w czasie pierwszego spotkania, na co zwrócić uwagę w wychowywaniu chłopców i dziewczynek, na ile im pozwolić, kiedy wprowadzić zasady obowiązujące w domu. Na te wszystkie pytania znajdziemy odpowiedź w ,,Perfekcyjnych manierach" Małgorzaty Rozenek-Majdan.

Cena okładkowa to 50 złotych, ale myślę, że spokojnie tyle bym mogła za nią zapłacić. Obdarowana wydawała się zadowolona z prezentu, a i ja miło spędziłam z nią czas. Jakiś czas temu mogłam oglądać zmagania Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana w nowym programie TVN ,,Azja Express", gdzie do bycia damą pod względem wyglądu było raczej daleko. Niesprzyjające warunki pogodowe, określony dzienny budżet nie sprzyjały temu, by wysławiać się z ą i ę, jednak mimo wszystko, uważam, że ta pozycja jest autentyczna.

Do kogo skierowane są ,,Perfekcyjne maniery"? Tak naprawdę myślę, że do każdego z nas, ale jednak chyba z młodszej grupy wiekowej. Rodzice odnajdą w niej wskazówki jak postępować z dorastającymi dziećmi i w jaki sposób wyznaczyć im granice. Nastolatkowie dowiedzą się, jak zachowywać się w nowych dla nich sytuacjach, a debiutujący na rynku pracy sprawdzą jak ubrać się na rozmowę kwalifikacyjną. Nie żałuję, że się z nią zapoznałam.


2 komentarze: