Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 31 stycznia 2017

,,Stan nie!błogosławiony" Magdalena Majcher

W życiu prawie każdej kobiety przychodzi taki moment, że pod sercem pojawia się nowy człowieczek. Nie dla wszystkich jednak jest to stan błogosławiony, o czym przekonała się Pola, główna bohaterka najnowszej powieści Magdaleny Majcher.


Pola i Jakub. Każdy z trudną przeszłością. Kobieta wywodząca się z domu, gdzie matka miała problem z okazywaniem uczuć i mężczyzna, którego rodzice zginęli, gdy on miał 4 latka. Wychowywany przez ukochaną babcię Anielę, zgadza się z żoną, że na dziecko przyjdzie odpowiedni czas. Innego zdania jest za to matka głównej bohaterki, osoba głęboko wierząca, nie uznająca in vitro ani antykoncepcji. Często jednak jest tak, że to los podejmuje za nas decyzję. Pola spodziewa się dziecka, jednak jest to zdecydowanie ,,Stan nie!błogosławiony".

Magdalena Majcher to matka, blogerka, autorka drugiej powieści, która ukazała się na polskim rynku. ,,Jeden wieczór w Paradise" zebrał skrajne opinie - jedni byli zachwyceni debiutem kobiety, drudzy studzili jej twórcze zapały. Muszę przyznać, że po lekturze jej najnowszej powieści sama zapragnęłam zapoznać się z debiutem. Jestem ciekawa, na ile polepszył się warsztat pisarski Magdaleny Majcher. Wracając jednak do książki ,,Stan nie!błogosławiony" to udana literacka historia, z bohaterami, którzy mogą przypominać nam nas samych lub naszych znajomych. Ludzi, którzy odkładają założenie rodziny na później, którzy zmagają się z trudami dnia codziennego. 

,,Stan nie!błogosławiony" to interesująca historia kobiety i mężczyzny, którzy całkiem nieoczekiwania dowiadują się, że zostaną rodzicami. Okazuje się jednak, że czas oczekiwania narodzin niekoniecznie musi być czasem spokoju i wyciszenia. Bohaterami targają różne emocje, muszą podejmować decyzje, które sprawdzą ich jako ludzi ale i ich związek. Przekonajcie się sami, jaki będzie finał tej historii. 


1 komentarz:

  1. Na razie nie mam ochoty na tę ksiązkę, aczkolwiek może skuszę się na nią za kilka lat.

    OdpowiedzUsuń